Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiony w Poznaniu w Time Trend, po negocjacjach i dużym rabacie

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w Poznaniu w Time Trend, po negocjacjach i dużym rabacie

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Dużym....? Czyli jakim, jeśli to nie tajemnica?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta stałego klienta plus rabat kierownika salonu.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta stałego klienta plus rabat kierownika salonu.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

czyli 35%?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. W jakim polozeniu znajduje sie u Was koronka w pozycji zakreconej? Czy dokrecacie ja na maksa czy jak? Zauwazylem, ze musze sie troche silowac z odkrecaniem jej i zaczalem sie zastanawiac, czy nie przesadzam z dokrecaniem jej.

Czy ten ciemny fragment na koronce nie powinien znajdowac sie w pozycji pionowej? Czy moze nie jest to zasada i rozni sie to w zaleznosci od egzemplarza?

 

5e3707177ae061a35b0f4f9fb2e965cf.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie. W jakim polozeniu znajduje sie u Was koronka w pozycji zakreconej?

U mnie w takiej. Ale nie jestem przekonany, czy tak było od początku. Wg mnie trochę się w trakcie eksploatacji "dokręciła".1f80f437542b212b2e23b26964a9f9c9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być tak dokręcona, by patrząc na zegarek od przodu nie było widać czerwonego pierścienia pod koronką. Tak mówi producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie będzie, przecież to gwint i zależy jak załapie i z jaką siłą przykrecisz.

 

Załapie zawsze tak samo, co do siły zgoda :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem pierwszy raz na forum ale od tygodnia śledzę wątek. Od dzisiejszego dnia jestem szczęśliwym posiadaczem GWG 1000. Przeczytałem wszystko tutaj od początku. Dzięki Matej za obrazkową instrukcję obsługi. Piowa można mnie dołączyć do użytkownoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak opanuję gdzie się to wrzuca:)

Może ktoś poratuje jak wrzucić górę bo inaczej Piowa nie wpisze mnie na listę

:(

Fotę

Może ktoś poratuje jak wrzucić fotę bo inaczej Piowa nie wpisze mnie na listę

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uploaduj obrazek na jakiś serwer, typu Post Image (postimage.org), i wklej bezpośredni odnośnik do posta albo użyj ikonek w edycji posta przy jego tworzeniu.

 

EDIT: Ewentualnie aplikacja Tapatalk pozwala Ci wrzucać zdjęcia bezpośrednio z telefonu.

Edytowane przez mateuszmck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dwu zegarkowcem no teraz trzy. Mam młodszego brata czyli g-9000( niezniszczalnego)oraz na imprezy pod krawatem edifica Red Bull.Moja lepsza połowa stwierdziła, że zasponsoruje Mi zegarek na 40-chę. Wybór padł na gg-1000 ale podobał Mnie się również Roman. I wtedy na YT zobaczyłem porównanie do GWG 1000. Ponieważ GWG-1000 jest połączeniem tych dwóch zegarków to go mam :). Widziałem jak ludzie tutaj szanują zegarki. Ja uważam, że po to jest G shock aby nie musieć go szanować. On ma być do wszystkiego a nie do trzymania w pudełku.Po kupnie i kilkugodzinnym użytkowaniu jedyne czego się przyczepię to ring z miastami. Nie jest on chroniony szkłem a tylko bezelem. Czytałem jak jednemu z nas pojawił się odprysk po piasku. Czy nie uważacie, że tak delikatna rzecz powinna być schowana pod szkłem. Napiszcie proszę czy komuś zniszczył się ten ring podczas normalnego użytkowania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy gdzieś na sieci jest instrukcja po polsku. A może macie bo lepiej mieć niż nie mieć. Tak w razie "W".Jakby ktoś chciał użyczyć to proszę dać znać. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 14.08 do dnia dzisiejszego trwała korespondencja z eGC. Dziś uznali wadę i zwrócą kasę w ciągu 5-7 dni roboczych. Zwrot nie wygląda źle. Najdłużej trwała dyskusja na temat udostępnienia zdjęć i filmu. Samo zamówienie kuriera przez eGC trwało około 4 dni a sama podróż i dostarczenie mudka do Hong Kongu, do serwisu to 3 dni od odbioru przez kuriera. Przyjdzie mi teraz szukać w innym sklepie. Poleca ktoś, gdzieś w podobnej kwocie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.