Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pmedela

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący
 1. Miałem podobny przypadek z mechanizmem NH-35 (automat). Też nagle zgubił kilkanaście minut, ale okazało się, że chodził już prawie na oparach.Po nakręceniu, od kilku dni już tylko sekundowa, stała odchyłka. W eco-drive'ach mi się to nie zdarzyło.
 2. pmedela

  Perfumy

  Aktualny Invictus ?
 3. Ja położyłem blisko ledowdej lampki na jakieś 6-8h, naładował się do ok. 80% (jest wskaźnik)
 4. W miarę drogie G-shock'i, czyli np gwg-1000, gpw-1000, czy gwn-q1000 rozjeżdżają się +- 1s/24h. Gdyby im wyłączyć autosynchro, to po tygodniu było by kilka/naście sekund rozjazdu, więc dlatego mnie to dziwi w przypadku np. Ecozilli za marnego tysiaka :-) Ale oczywiście serce me się raduje :-)
 5. pmedela

  GWG 1000 MUDMASTER

  GWG-1000 nie ma chyba alarmu baro, czy się mylę ???
 6. BJ8050-08E, popularnie zwany Ecozilla :-) Tak na marginesie, to jestem zdziwiony ich dokładnością, sprawdzam je z G-Shock'iem, który się synchronizuje co noc i te Citizeny maja odchyłkę 0,0s /24h !!!
 7. Ja zafundowałem sobie Ecozillę :-) Ma ktoś może do sprzedania oryginalną bransoletę lub adaptery jak na załączonym zdjęciu ?
 8. Witajcie Czy ktoś się może orientuje, czy do Citizena BJ8050-08E (pasek kauczukowy) można zastosować bransoletę z modelu BJ8050-59E ??? W załączeniu zdjęcia obydwu wersji. Na trzecim zdjęciu widać, mocowanie bransolety, takie trochę nietypowe. Innym wyjściem jak widzę są adaptery jak na zdjęciu czwartym. Jeśli ktoś ma do sprzedania oryginalna bransoletę lub te adaptery to proszę o kontakt na priv! -- pozdrawiam Piotrek
 9. Te na 2 zegarki są ok, każdy zegarek na swoim kole, bardzo to solidne. Sam element na który zakłada się zegarek jest rozprężny, dzięki czemu zegarki pewnie siedzą. W tym poczwórnym na tych gąbeczkach zegarki latały jak chciały, grawitacja nimi rządziła :-) Tylko te podwójne nie są niestety urodziwe, ale są za to tanie, 217zł :-)
 10. Ten z drugiego linku właśnie miałem, szczerze nie polecam, jak wyżej pisałem.
 11. Czy Ty sprzedał byś oryginalną Omegę za 400zł, miej litość :-)
 12. pmedela

  GWG 1000 MUDMASTER

  @WookieWroc Specjalnie dla Ciebie kupiłem u Adama Łępy nowy bezel :-) Bierzesz ? :-)
 13. Na te tanie na 4 zegarki jak z pierwszego linku, bym uważał. Kupiłem taki i po kilku dniach opadła lewa taca pod ciężarem dwóch nurków na bransoletach, pomimo, że ważyły mniej niż dopuszcza producent w instrukcji. Zwróciłem i oddali mi kasę. Pozostałe dwa wg mnie są ok, jeśli nie jesteś zbyt wybredny, choć ja bym wybrał ten gdzie jest jeden zegarek na tacę, choć ten drugi ładniejszy :-) Mam takie dwa od Conrada, tylko w układzie poziomym i nie narzekam, robią swoje. Mają jeden program 1h pracy/3h przerwy i wybór prawo/lewo. Mogły by być cichsze, w sypialni w nocy je słychać, ale ja się przyzwyczaiłem. Wyglądają, jak wyglądają, szkłem tyłka nie utrzesz, jak mawiają ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.