Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lestaf

Big Mako w pomarańczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Fajne wydanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne wydanie.

 

Pomarańcza z czernią to bombowe zestawienie, na żywo ten Orient wygląda jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf świetne zestawienie ciemnej tarczy i tego pomarańczowego bezela :) ściągałeś wkładkę sam czy do dostania w PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja kolorystyczna to model CEM75004, kupiłem go na forum, ale nie wykluczone, że poprzedni właściciel podmienił bezel w CEM75002. Zegarek został do mnie wysłany jako CEM75004 w pudełku od tego właśnie modelu, ale z przewieszką od CEM75002, więc wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, polska Afryka ;) Warto odwiedzić, szczególnie o tej porze roku, najlepiej w okolicach 16stej jak nie ma już ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ta wersja kolorystyczna to model CEM75004, kupiłem go na forum, ale nie wykluczone, że poprzedni właściciel podmienił bezel w CEM75002. Zegarek został do mnie wysłany jako CEM75004 w pudełku od tego właśnie modelu, ale z przewieszką od CEM75002, więc wszystko jest możliwe ;)

 

Masz kolego CEM75004, a wychodzi na to że jako poprzedni właściciel... musiałem pomieszać przywieszki :wacko:.

Przepraszam!

 

Podmiane bezela na CEM75002 łatwo byś zauważył bo tarcza zostałaby niebieska :)

Swoją drogą dobrze by to wyglądało.

Miałem kiedyś pomysł żeby modować niebieskiego z pomarańczowym, ale skończyło się na wizualizacjach.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/110134-koncept-moda-mako-xl-pomara%C5%84czowy-bezel-na-niebieskiej-tarczy/?hl=%2Bkoncept+%2Bmoda

 

Niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dzięki, ale aż tak dobrym grafikiem-samoukiem nie jestem żeby w to uwierzyć:)

Największym problemem było znalezienie zdjęć dwóch zegarków pod tym samym kątem - żyby światło padało na bezel z takiej samej perspektywy jak na kopertę.

Na większości niestety widać róznice, ale na potrzeby wizualizacji uznałem że jest wystarczjąco dobrze.

Nr. 4  jest wyjątkiem bo zrobiona na grafikach ze strony Orienta, tam światło zgrywa się najlepiej.

 

Wszystkie grafiki bazowe są w googlach, choćby dwie pierwsze z brzegu

https://www.google.pl/search?q=orient+mako+xl+blue&safe=off&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CB8QsARqFQoTCOyvxaHLssgCFaSpcgodQ_sNjA&biw=1600&bih=771#imgrc=0NWV4a-XCJvjOM%3A

https://www.google.pl/search?q=orient+mako+xl+blue&safe=off&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CB8QsARqFQoTCOyvxaHLssgCFaSpcgodQ_sNjA&biw=1600&bih=771#imgrc=nb6ZNCUFNh4WkM%3A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he - u mnie kolorki na odwrót.

 

post-81882-0-39074400-1444310444_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dobrze i niedobrze. Tak zmodyfikowane mako podobałoby mi się najbardziej ze wszystkich, ale luma i puste ogniwa denerwowały mnie tak bardzo, że zarzuciłem projekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten Twoj zestaw kolorystyczny nie podoba, za mały kontrast jest pomiędzy niebieskim a pomarańczowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

GIMP, darmowy i wystarczająco zaawansowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Skoro tak mówisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.