Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietrz44

Chronograf z kolorem do 1500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję zakup chronografu (divera wg kolorystyki podanej poniżej) do 1500 zł.

 

Nadgarstek 17,5 cm obwód, szerokość 5,5 cm L

 

Na początku mojego zainteresowania zegarkami i czytania m. in. tego forum miał to być jedyny zegarek. Jednakże po ujrzeniu w sklepie dzięki zaangażowanemu sprzedawcy Bulovy 96A133 stwierdziłem, że zegar garniturowy jest potrzebny i zegar typu casual również.

 

Generalnie celuje w chronografy nadal ale np. niebieskie divery też mnie interesują.

 

W związku z tym proszę o poradę o zegar casual z kolorem: wskazówki z czerwonym kolorem  lub tarcza ciemno niebieska lub ten zestaw występujący wspólnie lub inny zegar casual, również jeśli chodzi o kolorystykę i inny niż te, które już przymierzałem pokazanych poniżej (to część bo łącznie przymierzyłem 43 zegarki).

 

Cześć obejrzanych przeze mnie zegarków umieszczam poniżej i od razu moje wnioski o nich.

 

Przed zakupem muszę zegarek założyć na rękę bo wielokrotnie przekonałem się, że inaczej na zdjęciu i inaczej na ręce.

 

 

Poz. 1.– dobrze leży na nadgarstku, pierwszy zegar, który przymierzyłem po myśli zakupu, teraz uważam, że choinka na tarczy

 a4dd400247ff0810med.jpg

Poz. 2. – dobrze leży na nadgarstku, raczej mało czytelny

 a80983cfa88ec169med.jpg

Poz. 3. – długo mój faworyt, ale teraz uważam, że dużo czerwonego, w związku z tym oczojeb..y, ma sztywny pasek, nie wiem, czy się ułoży dobrze na ręce

 2dfff71eb94e148amed.jpg

Poz. 4 – mocno refleksyjny, tarcza nieczytelna)

 2fc94ddd1ffae24bmed.jpg

Poz. 5.– dobrze leży na nadgarstku, podoba mi się gdy tarcza jest dużo niżej niż bezel niestety wszystko w zielonej lumie nieczytelne

 00603dda73c18e39med.jpg

Poz. 6. – fajny, drogi, chyba nie casual, przymierzyłem bo przyciągnął oko

 cd8b73f590b215f0med.jpg

Poz. 7.  – ciemna wersja poz. 1)

 134df48b77e94882med.jpg

Poz. 8. – dobrze leży na nadgarstku, podoba mi się, szkoda, że to nie czerwony

 c005c8b9155f2ed4med.jpg

Poz. 9. – dobrze leży na nadgarstku, certina, tylko te krowie wielkie cyfry na sekundniku i czarny bezel

 5cfb1e67948fbc02med.jpg

Poz. 10 – nie miałem okazji przymierzyć na gumie, propozycja do rozparzenia diver i chrono w jednym

 16cf102d3c9d237cmed.jpg

Poz. 11 – trochę może za pomarańczowe

 ac8e100205decae1med.jpg

Poz. 12 – fajne, parę stówek za drogie L

 a4aac2dd5b704a68med.jpg

Poz. 13 – koperta jakaś taka prosta jak i cały zegar

 f38d0441951cca92med.jpg

Poz. 14. – dobrze leży na łapie, trochę zwykła sztuka

 f502b2c3ac0a841dmed.jpg

Poz. 15 – zegarek 46 mm, który dobrze leży, dobry kolor z czerwienią, czy jako casual się sprawdzi, hanowa może być ?

 200d51dfd53f054amed.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu 10 ze względu na to ze ma wszystko co sobie założyłeś czyli chronograf, driver i co ważne ma bransoletę oraz 11 która jest tez fajna ale kolor może się znudzić.  Niektóre zegarki które zaprezentowałeś wydaja mi się być za duże na twój nadgarstek. Te wszystkie zegarki oglądałeś w jednym sklepie? Bo jak tak to współczuję sprzedawcy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu 10 ze względu na to ze ma wszystko co sobie założyłeś czyli chronograf, driver i co ważne ma bransoletę oraz 11 która jest tez fajna ale kolor może się znudzić.  Niektóre zegarki które zaprezentowałeś wydaja mi się być za duże na twój nadgarstek. Te wszystkie zegarki oglądałeś w jednym sklepie? Bo jak tak to współczuję sprzedawcy hehe

Nie, nie oglądałem tych 43 zegarków w jednym sklepie. Max 2-3 zegarki na jeden raz zazwyczaj w różnych sklepach.

 

Co do 10-tki mam podobne zdanie :) Do niej dać fajny pasek lub bransoletę mesh (nadaję się?) i może spełni wymagania.

 

Inne propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić zegarek z bransoleta bo potem łatwiej i taniej dokupić jakiś kauczuk czy nato. Ta certina jest fajna i do niej w zasadzie wszystkie paski które sobie wymyślisz będą pasowały a reszta zegarków to raczej wynalazki, bynajmniej takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziął bym coś od citizena lub seiko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić zegarek z bransoleta bo potem łatwiej i taniej dokupić jakiś kauczuk czy nato. Ta certina jest fajna i do niej w zasadzie wszystkie paski które sobie wymyślisz będą pasowały a reszta zegarków to raczej wynalazki, bynajmniej takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

Mam zbliżone zdanie, że ta certina to jest zegarek w miarę uniwersalny dający możliwości zmiany wyglądu wraz z ze zmianą paska.

 

Drodzy forumowicze macie inne propozycje ? Może coś innego niż z podanej przeze mnie listy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było za łatwo popatrzyłbym też na Seiko:

SNDE01P1 - inna kolorystyka, ale połączenie chrono z diverem :)

SNDC87P2 - po taniości

SNDC93P1 - tytan w odpowiedniej kolorystyce

SSC349P1 - ciekawy solar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.