Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gregorius666

Seamaster Pro 300m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chodzi o tą aukcję: http://allegro.pl/omega-seamaster-professional-automat-bond-big-size-i5799875798.html

Sprzedający raczej znany i ogarnięty. Nie gra mi:

- znaczniki na wkładce są niesymetrycznie w stosunku do wycięć w bezelu. Pewnie ktoś źle wkleił.

- fale na tarczy w stosunku do logo Omega wypadają symetrycznie. Z tego co widziałem w ori to zawsze logo na 12 było asymetrycznie usytuowane w stosunku do tych fal.

- brak SN wygrawerowanego na uchu.

Czyżby jakiś składak? Może to ja nie ogarniam.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek mial tyle polerki ze szlify sa malo orginalne. Bok koperty spojrz i koronke :).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie jest cal. 1120 na fotce cal.1141 (może rotor zapożyczony został z innego modelu, chyba 3510.50).

 

Luma na indeksach tarczy wypalona, inna jest na wskazówkach i jeszcze inna na wkładce bezela.

 

Wskazówka sekundowa straciła czerwony kolor, zegarek pewnie dużo słonka widział :)

 

A logo w moim egz. mam asymetrycznie położone względem fal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.