Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartpl

Maurice Lacroix LES CLASSIQUES CHRONOGRAPHE

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, proszę o szczere opinie na temat zegarka:

 

Maurice Lacroix LES CLASSIQUES CHRONOGRAPHE

http://www.mauricelacroix.com/Watch/Entry/Collection/les_classiques-5/Id/les_classiques_chronographe_quartz-348.sls

 

Generalnie szukałem automatu, eleganckiego, nowoczesnego, ale ze stonowaną tarczą :) Ten zegarek osobiście mi się podoba, jedyna wada - to nie automat :) Pontosy według mnie są trochę smutne (Pontos Chronographe).

 

Rozważam Longinesa - podoba mi się Conquest Classic:

http://www.longines.com/#!/watches/conquest-classic/l2-786-4-56-3

jednak tutaj cena jest trochę wysoka. Budżet zakładałem ok 6-8 tys., tak jak pisałem podba mi się ten ML, ale to nie automat... Co robić, jak żyć? :mellow: Może polecicie inny zegarek w podobnym stylu (automat, koniecznie na czarnym pasku).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskiem raczej się nie przyjmuj, możesz zawsze zmienić. A taki robiony na zamówienie ma charakter i duszę.

 

Jeśli chodzi zaś o zegarek, może jakiś Hamilton? Na pewno przyjemniejsza marka od ML.

 

Hamilton Jazzmaster Maestro Auto Chrono

 

dar5NMT.jpg

 

Hamilton American Classic Spirit Liberty Auto Chrono

 

vjSZ1ze.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.