Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swiezak018

Marka MVMT - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnimi czasy zainteresowałem się zegarkami firmy MVMT. Zastanawiam się czy warto w taki czasomierz zainwestować czy nie.

Strona : http://www.mvmtwatches.com/ 

 

Informacje których się doszukałem :

MECHANIZM: Japoński kwarcowy Miyota 3 z datownikiem

TARCZA: biała ze srebrną metaliczną powłoką wskazówek

KOPERTA: 45mm, wykonana ze szczotkowanej platerowanej stali nierdzewnej. Grubość: 9mm.

SZYBKA: Szkło mineralne, hartowane.

PASEK: szerokość 24 mm, wykonany ze skóry w połączeniu z mechanizmem klamry ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

WODOSZCZELNOŚĆ: Tak, do 3 atm.

 

interesuje mnie ten model : http://www.mvmtwatches.com/collections/classic/products/rose-gold-black-leather

 

Warto w nie zainwestować czy niezbyt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako inwestycji to bym tego zegarka nie polecał bo nie wiem czy przy odsprzedaży uda ci się odzyskać 30% ceny zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że szkoda 100$, a jeszcze przy dzisiejszym kursie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten zegar odmierzający czas do końca promocji - trzeba się spieszyć aby kupić bo jak promocja się skończy to wrócą do regularnej ceny 49.99$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek od kiedy wyszedł kosztował 100$ tylko jak na niego ,,zbierano'' był po 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek został sfinansowany przez społeczność kickstartera. Wtedy można go było nabyć za 50$. Taki jakby start firmy. Potem jak już firma wystartowała cena też poszła w górę. niby mówią o sobie że mają tańsze zegarki od konkurencji bo zaoszczędzili na marketingu itp. Bardziej chciałem usłyszec jakąś opinię na temat nwm, mechanizmu czy coś bo 350/400zł to nie jest fortuna a zegarek mi się po prostu podoba. Chociaż jeżeli mechanizm byłby jakimś niewypałem to po co wywalać kase w błoto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm jak mechanizm, powiedzmy ze powszechny w tej klasie zegarków. Jeżeli zegarek ci się podoba to się nie zastanawiaj tylko bierz bo przecież najważniejsze żebyś to ty był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.