Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Tudor Style Fluted Bezel

Rekomendowane odpowiedzi

I cenę...38 mm to brakujący element w Rolexie - może być hit...jedno co mi przeszkadza to stare/nowe logo przypominające roześmianego diabła - do zegarka inspirowanego Ductai Diavel jak znalazł ale tu wolałbym klasyczny kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na renderach wygląda tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile BB, Ranger, Pelagos czy Heritage Chrono niczego nie udają, to ten fluted bezel to po prostu homar DJa. Bezel, kształt koperty, PCL, kształt wskazówek, indeksów, tarcza. Brakuje lupki tylko.

Lupka też była ...taka genialna koncepcja - chcesz/stać Cię na Rolexa - płać premium , nie stać/ nie chcesz - masz Tudora...tyle że w tym wypadku Tudor cytuje siebie sprzed lat...

post-55792-0-75832200-1469035556_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho nazwę ważne że z tej samej fabryki ;-) Tu jest real fota tyle że słaba...

post-55792-0-64489800-1469038797.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos ta "kopia" DJ do mnie nie przemawia... nie wiem kto to bedzie kupowac :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zobaczyć na żywo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak na zywo bedzie idealny, to razi mnie wykorzystanie tak znanego i rozpoznawalnego designu :wacko:

 

Sub doczekal sie wielu kopii i kopia nurka az tak nie razi, ale kopia DJ mi nigdy nie podejdzie tak samo jakby ktos wypuscil kopie Omegi Constellation B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę DJa ale współczesne to 41 albo 36 z kilkoma " pogrubiającymi" dodatkami...dlatego jestem ciekaw wersji 38 na żywo...to prawie tak jak brak ARw SUBie i doskonały AR w Tisellu...prawie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak na zywo bedzie idealny, to razi mnie wykorzystanie tak znanego i rozpoznawalnego designu :wacko:

 

Sub doczekal sie wielu kopii i kopia nurka az tak nie razi, ale kopia DJ mi nigdy nie podejdzie tak samo jakby ktos wypuscil kopie Omegi Constellation B)

Też mam takie odczucie, ale podejrzewam że wynika to z tego, że nie jesteśmy tak obyci z kopiami stylistycznymi, homarami tego modelu, a odpowiedniki Suba są na każdym kroku. Kwestia opatrzenia się z tym.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.