Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

desmo

Użytkownik
 • Content Count

  9,368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

desmo last won the day on February 12 2020

desmo had the most liked content!

Community Reputation

5,391 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,682 profile views
 1. Najbardziej proporcjonalna była poprzednia referencja…ten ma jednak efekt kobry patrząc na przejście bransoleta / koperta. Ale komu to przeszkadza…w końcu to Rolex. 🤔
 2. Apart nadal ma JLC a Omega ma nadal kilku AD w PL. I niech tak zostanie. Przykład Rolexowego cyrku pokazuje, że monopole są szkodliwe.
 3. Patrząc po klapie Choparda Alpine Eagle to chyba będzie im trudno z tą ceną. Klientów AP czy PP nie odbiorą a średnia półka prędzej kupi kolejną Omegę a za ułamek różnicy dokupi sobie zintegrowanego Tissota, ML czy inny „ budżetowy” produkt.
 4. Pewnie zarząd uznał, że ma dziadka w … i program „zegarek plus” go nie objął Nie musisz mieć stażu czy znajomości wewnątrz, wystarczy posłuchać „co mówią na mieście”
 5. Kolego , sygnalista zazwyczaj wywodzi się z zepsutej organizacji…ja jestem zwykłym obywatelem korzystającym ze swoich swobód bo to chyba wolny kraj jest…jeszcze
 6. To już pizza nie wystarczy 🙈mają rozmach…
 7. Może jakiś kolega z dostępem do „ maili Dworczyka” wrzuciłby jakiś wątek zegarkowy. Mogłoby być ciekawie…
 8. Dumont jest w kilku rozmiarach więc najlepiej porównać w jednym salonie.
 9. Czytam i nie wierzę. Płaszcze zamawia się w salonach a nie u szatniarza…Poza tym kto Wam każe chodzić w płaszczu, jest tyle fajnych kurtek.🥱
 10. To zależy czy ma być dalej „ z kantami” wtedy albo sportowy Santos z opcją innych kolorów tarczy albo delikatny Dumont. Może będąc dalej eleganckim inny Tank - Must, Americaine, . Albo złoty Louis 😎 A może coś okrągłego…Pasha lub Ballon. Zależy w jakich elementach ( kształt, linia, materiały, kolory ) ma dopełnić kolekcję.
 11. W kontekście operowania linkami tak ale brak obecnych w ostatnich wypustkach: systemu szybkiej zmiany bransoleta/pasek i mikro regulacji zapinki.
 12. Ale, że premiery słabe czy ubyło 90% „ klientów”?
 13. Jak podchodzi to nic nie poradzisz ale sądząc po urodzie może za rok będą go rabatować 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.