Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Caman

Czy to oryginalna skrzynia Beckera?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu Beckera z allegro i mam wątpliwości co do tego czy ta skrzynia pochodzi z tego mechanizmu, czy Becker takie produkował. Jeżeli ktoś ma możliwość wysłania skanu katalogu gdzie ten egzemplarz widnieje to bardzo bym prosił.

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/bajeczny-gustav-becker-i6433904833.html

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej takiej skrzyni. Nie ma, o ile mi wiadomo, dostępnych katalogów GB z tego okresu. Skrzynia, a ściślej aplikacje nałożone na orzechową okleinę wyglądają niepokojąco świeżo.

post-6402-0-93382800-1472126949_thumb.jpgpost-6402-0-42031800-1472126957_thumb.jpgpost-6402-0-46508400-1472126963_thumb.jpg


A numer seryjny to 18236X (??)

post-6402-0-04988500-1472127284.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Postaram skontaktować się ze sprzedającym i uzyskać więcej informacji, może coś się dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ta skrzynia na mocno inspirowaną modelem 68 Lenzkircha, z pewnymi uproszczeniami.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.