Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Caman

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Trafiłeś w nasze gusta idealnie. Robiąc szybki research spodobał mi się męski również open heart: https://szwajcarskiezegarki.eu/pl/zegarek/24810/zegarek_claude_bernard_85017_3_nin.html Czy ten sklep z mojego linku jest sprawdzony, zaufany? Pozdrawiam
 2. Cześć, Poszukuję dwóch zegarków: dla siebie i dla żony. Oba z automatycznymi mechanizmami. Budżet 5 tysięcy za dwa zegarki, niekoniecznie na równe pół, jeden może kosztować 2 tysiące, drugi 3 tysiące, itp. Dla mnie: - na pasku - klasyczny - nowy lub używany w stylu vintage - najlepiej czarna tarcza, ale nie jest to warunek konieczny Dla żony: - na pasku - w odcieniach bieli/złota - nowy Dziękuję i pozdrawiam.
 3. A skąd pewność, że to obudowa od zegara?
 4. Caman

  co to za zegar

  Miałem prawie że identyczny. Produkcja chińska, niestety...
 5. Też go dzisiaj widziałem, przymierzałem się do kupna, ale jakoś tak w końcu dałem sobie spokój, bo wydaje mi się że cena za wysoka.
 6. Caman

  Portykowy Honore Pons

  A czy przypadkiem tego szkła z tyłu nie powinno w ogóle być? Skoro tarcza jest odsłonięta to podejrzewam, że zegar stał na podstawie i pod kloszem, więc po co wtedy tylna klapka?
 7. ...i to bardziej precyzyjny niż aktualne elektroniczne
 8. Bardzo ładny tylko szkoda, że będzie leżał na ziemi
 9. Gdzieś kiedyś widziałem na zachodzie jak gość miał zbudowane pomieszczenie gospodarcze wyłącznie dla zegarów. To było jakieś 100 m2. Czyżby u Ciebie też się tak powoli szykuje? Apetyt rośnie w miarę jedzenia a Ty masz miejsca tylko "na dwa"
 10. Jak ja szaleje za tym miesięcznym
 11. Caman

  Naprawcy- oprawcy

  Partactwo totalne. Jeszcze jak ktoś robi dla siebie i nigdzie tego nie pokazuje to ujdzie to w tłumie, ale ja już niejednokrotnie naciąłem się na płatnych zegarmistrzów, którzy tworzyli takie cuda że głowa mała. I to wcale nie tanich, a z górnej półki i z zapewnieniami ich profesjonalizmu. Jak przyszło co do czego to okazywało się że woła to o pomstę do nieba. Brak słów...
 12. Ohh, tarant, jaki Ty sprośny na forum
 13. Też pierwszy raz widzę takie rozwiązanie. Takie drobne ciekawostki są najfajniejsze.
 14. Ok, dzięki za wyjaśnienie i fotkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.