Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janek72

Dystanse 1mm do teleskopów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Technicznie chodzi o walec z trwałego i twardego materiału koloru czarnego, który nie rysuje stali czyli np. plastik lub twarda guma, o średnicy podstawy 3,5 mm i wysokości 1 mm. Oczywiście z dziurką w środku na teleskop o średnicy 0,75 mm, dziurka do poszerzenia w razie potrzeby we własnym zakresie.

 

Czy można coś takiego lub podobnego kupić lub u kogoś zamówić do zrobienia?

Powiedzmy 10 sztuk.

 

Chcę mieć możliwość przykładowo założenia paska 20mm do koperty 22mm.

Tymczasowo zrobiłem sobie takie ze skóry, daje radę, ale to półśrodek, bo skóra nie jest trwała.

 

To nie mogą być zwykłe podkładki do śrub, bo otwory mają z reguły za szerokie, to nie może się "majtać" na teleskopie :)

 

Pozdrawiam

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utnij z wkładu do długopisu


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użycie wkładów z długopisów nie wchodzi w grę ze względów estetycznych.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie, może się komuś przyda. Skojarzyłem, że połówka ma taki karuzelowy dziurkacz Tchibo o różnych srednicach :) taki komplet do robienia ozdobnych nitów. znalezienie w garażu kawałka czarnej gumy o grubości 1 mm nie było problematyczne no i mam jak chciałem. Dziurki na teleskopy zrobiłem pinezką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.