Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Poszukiwany zegarmistrz

Zegarek Dubey&Shaldenbrand Sonnerie GMT Dubey&Shaldenbrand zegarmistrz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zeno2010

Zeno2010
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 04 maj 2017 - 22:28

Upadł na miękkie podłoże i przestał chodzić.Poszukuje zegarmistrza , najlepiej ze Śląska . Zegarek z GMT, alarm, stop sekunda, automatik. Proszę Kolegów o pomoc !

• 0

#2 CIESLUT

CIESLUT
  • Użytkownik
  • 4363 postów

Napisano 05 maj 2017 - 06:31

co to za zegarek z tyloma komplikacjami?

w jakim mieście zegarmistrz?

• 0

#3 Gość_Master Yoda_*

Gość_Master Yoda_*
  • Gość

Napisano 05 maj 2017 - 07:16

Zegarek jest orygialny?
Można go zobaczyć?

Użytkownik Master Yoda edytował ten post 05 maj 2017 - 07:20

• 0

#4 rinkazki

rinkazki
  • Użytkownik
  • 2484 postów

Napisano 05 maj 2017 - 08:25

oby nie ten terminator:

• 0

#5 BellaUrsa

BellaUrsa
  • Użytkownik
  • 443 postów

Napisano 05 maj 2017 - 08:39

Czy od zegarków upadających na miękkie podłoże to są jacyś inni specjaliści? Jeśli tak, to forumowa wyszukiwarka rzeczywiście może nie dać rady...

Użytkownik BellaUrsa edytował ten post 05 maj 2017 - 08:40

• 0

#6 Zeno2010

Zeno2010
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 maj 2017 - 23:36

Czy od zegarków upadających na miękkie podłoże to są jacyś inni specjaliści? Jeśli tak, to forumowa wyszukiwarka rzeczywiście może nie dać rady...

Kolega Piękny jest chyba trochę złośliwy, gwoli ścisłości- x mistrzów od zegarków odmówiło mi naprawy i dlatego moja prośba ,chyba że w Legionowie każdy spec od budzików naprawi mi Dubey"a ?

Zegarek jest orygialny?
Można go zobaczyć?

Wszystko wskazuje że jest to oryginalny zegarek. Jeżeli Kolega chce to można "na żywo" w Katowicach a wirtualnie to na stronie Dubeya. Mój tel.  798 246 737.

Pozdrawiam

• 0

#7 Gość_Master Yoda_*

Gość_Master Yoda_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2017 - 06:48

A nie można go pokazać  w temacie?, Twój egzemplarz, bo jak wygląda oryginał, to wiadomo.

• 0

#8 Antiquarius

Antiquarius
  • Użytkownik
  • 2557 postów

Napisano 08 maj 2017 - 07:18

Tu zapytaj. http://pracowniaczasu.pl
  • 0

#9 Gość_Master Yoda_*

Gość_Master Yoda_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2017 - 07:23

No to rzeczywiście zegarmistrz ze Śląska :D , pomijając fakt czy mamy do czynienia z oryginałem.

• 0

#10 BellaUrsa

BellaUrsa
  • Użytkownik
  • 443 postów

Napisano 08 maj 2017 - 09:10

Kolega Piękny jest chyba trochę złośliwy, gwoli ścisłości- x mistrzów od zegarków odmówiło mi naprawy i dlatego moja prośba ,chyba że w Legionowie każdy spec od budzików naprawi mi Dubey"a ?

Kolega chyba też się stara być złośliwy, skoro odnosi się do mojego miejsca zamieszkania, ale odpowiem: ŻADEN specjalista nic nie poradzi, jeśli nie będzie wiedział czego dotyczy naprawa - jeśli mam problem z tym, że samochód mi nie chce zapalić, to nie piszę, że jest zielony i ma rellingi dachowe, tylko napiszę jaki to model, rocznik i silnik. Przez analogię, to, że zegarek upadł na miękkie podłoże oraz lista komplikacji w żaden sposób nie identyfikują zegarka, i to raczej powinien rozumieć każdy, nawet gimnazjalista, a co dopiero osoba, która od 7 lat ma konto na forum zegarkowym. No a skoro to jest wspaniały Dubey, to tym bardziej nie wiedząc o tym, co to za cymes, nikt nie może polecić dobrego zegarmistrza, tym bardziej w Legionowie. Pytanie tylko, czy zegarek jest w połowie tak oryginalny jak podejście właściciela do tematu, skoro zdradzenie jego marki i modelu w pierwszym poście i pokazanie go w kolejnych to tak wielka tajemnica.

• 0

#11 Zeno2010

Zeno2010
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 08 maj 2017 - 19:26

No to rzeczywiście zegarmistrz ze Śląska :D , pomijając fakt czy mamy do czynienia z oryginałem.

• 0

#12 Zeno2010

Zeno2010
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 08 maj 2017 - 19:48

Zegarek kupiony przez mojego brata we Wiedniu , koszt 2500 euro, sprzedawca według niego pewny. Jeżeli Kolega koniecznie chce go zobaczyć to wyślę foto SMS-em. Mój numer podałem i oczekuję na nr Kolegi. Publikowanie foto zegarka na forum mija się z celem tego tematu . 

Pozdrawiam

• 0

#13 rinkazki

rinkazki
  • Użytkownik
  • 2484 postów

Napisano 08 maj 2017 - 19:50

Czyli, że może on być tak przez przypadek, że wypadł z tir-a, czy komuś z kieszeni ;) ?

• 0

#14 Gość_Master Yoda_*

Gość_Master Yoda_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2017 - 20:25

Zegarek kupiony przez mojego brata we Wiedniu , koszt 2500 euro, sprzedawca według niego pewny. Jeżeli Kolega koniecznie chce go zobaczyć to wyślę foto SMS-em. Mój numer podałem i oczekuję na nr Kolegi. Publikowanie foto zegarka na forum mija się z celem tego tematu . 

Pozdrawiam

Fotografia zegarka jest niezbędna, my tu zajmujemy się tylko oryginalnymi zegarkami-i zawsze chętnie pomożemy .

Można użyć rzeczonego telefonu, bez numeru, sam zegarek.

• 0

#15 Zeno2010

Zeno2010
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 10 maj 2017 - 11:41

Fotografia zegarka jest niezbędna, my tu zajmujemy się tylko oryginalnymi zegarkami-i zawsze chętnie pomożemy .

Można użyć rzeczonego telefonu, bez numeru, sam zegarek.

Drogi Kolego,

Temat jest wyczerpany , Proszę Moderatora o likwidację tematu.nie mam zamiaru udowadniać czy mój zegarek jest prawdziwek czy fake.  Czy podróba ,nawet dobra, nie zasługuje na naprawę ? Tak jak wcześniej pisałem Kolega może otrzymać foto na swój telefon. Panie Moderator, czy sugerowanie że jestem paserem lub złodziejem to norma  na forum? 

Zeno

Proszę Moderatora o likwidację tematu . Dziękuję Kolegom za pomoc !

Zeno2010 

Zeno2010 

• 0

#16 Gość_Master Yoda_*

Gość_Master Yoda_*
  • Gość

Napisano 10 maj 2017 - 12:30

Drogi Kolego,
Temat jest wyczerpany , Proszę Moderatora o likwidację tematu.nie mam zamiaru udowadniać czy mój zegarek jest prawdziwek czy fake.  Czy podróba ,nawet dobra, nie zasługuje na naprawę ? Tak jak wcześniej pisałem Kolega może otrzymać foto na swój telefon. Panie Moderator, czy sugerowanie że jestem paserem lub złodziejem to norma  na forum? 
ZenoProszę Moderatora o likwidację tematu . Dziękuję Kolegom za pomoc !
Zeno2010 
Zeno2010l

Nikt niczego nie sugerował , poproszono tylko o zdjęcie zegarka, swoją wypowiedzią potwierdziłes oryginalność zegarka :)
A o podróbki proszę pytać na innych forach, tu tylko o oryginały.
Zgodnie z życzeniem temat zamykam.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dubey&Shaldenbrand, zegarmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych