Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JobForACowboy

PRW seria 3xxx lub 35xx

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Przeleciałem kilka stron w google: site:zegarkiclub.pl prw-3 (żeby nie było, że jestem leniem) i powiem szczerze, że prócz jednego posta, nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Mianowicie... Nie wiem jeszcze czy kupię PRW 3xxx czy 35xx ale bajery są te same.

Szczególnie w tych modelach interesuje mnie barometr, termometr i kompas. I pytania:

 

1. Czy ciężko kalibruje się jedno i drugie?

2. Czy barometr, na którym zależy mi najbardziej jest w miarę dokładny (w jednym temacie strasznie dziwne koledze wartości wychodziły)?

3. Czy komuś wyczerpała się bateria w ciągu 2-3 lat? 

4. Czy guziki funkcyjne rżną skórę przy mocnym zgięciu nadgarstka? 

5. CZY KTOŚ MA NA SPRZEDAŻ KTÓRYŚ W KOLORZE POMARAŃCZOWYM? :) 

 

Dzięki,

Cowboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Miałem PRW-3100 

1. Kalibrował się tak samo jak GW-9400

2. Barometr w tych zegarkach jest dokładny (we wszystkich współczesnych casio, jest ten sam typ sensora)

3. Baterii tam nie ma tylko akumulatorek, trwałość około 10 lat

4. PRW-3000 i PRW-3100 to najbardziej ergonomiczne zegarki z funkcjami od casio jakie widziałem, ale maluszki

dodatkowo PRW-3100 ma świetny wyświetlacz z dużą czytelnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Capri

 

Dzięki wielkie za pomoc. Jeśli są tak ergonomiczne, to raczej się skuszę. Nie potrzebuję wielkiej busoli. Dziękuję raz jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PRW-3500

 

Na wszystkie pytania odpowiedział Ci Capri - wypada mi jedynie potwierdzić.

Jedyne z czym bym polemizował to kwestia wielości - moim zdaniem PRW-3100 i 3000 to takie "letko" damskie wersje 3500 i 3510 - zegarek świetny, bardzo czytelny nic się w łapę nie wrzyna.

 

DSC05470.jpg

 

DSC03694.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gości 3500. Jest mega, chociaż kalibracja mnie nerwi. Co jakiś czas pokazuje w domu różne wysokości, a co za tym idzie ciśnienie.

Macie jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokościomierz bazuje na różnicy ciśnienia - jest baryczny - więc jeśli wskazanie ciśnienia się zmieni to i wysokość również. Nic na to nie poradzisz, temat szeroko opisywany w temacie GW-9400 i GWG-1000


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne... To wszystko wiem, ale kurcze, denerwi zdeczka. Szkoda, że to ciśnienie względem poziomu morza tylko. Tak czy siak, jestem strasznie zadowolony. Seria 3xxx jest faktycznie bardzo wygodna (mierzyłem), tak jak pisaliście, ale 3500 nawet na moich cienkich gnatach wygląda o wiele lepiej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moich 19cm w nadgarstku ten prw3500 wyglada za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają w negatywie (i nie tylko) jak z odczytem w późno-wieczornych godzinach, czy timer ma funkcję powtarzania i jak z wodoszczelnością, skąd taka różnica.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.