Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzychuuuu

Zegarek do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

A Lorus,la Costa,Pierre ricaud ?

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie tyle pieniędzy za taki zegarek!

Za takie pieniądze poszukaj firmy która specjalizuje się w produkcji zegarków.

A co do twojego pytania to pokazany zegarek nie ma paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie tyle pieniędzy za taki zegarek!

Za takie pieniądze poszukaj firmy która specjalizuje się w produkcji zegarków.

A co do twojego pytania to pokazany zegarek nie ma paska.

Ale czy da się go wyregulować pod mój nadgarstek ?(18-19cm)

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale nie kupuj tego!

To jak możesz, wyślij mi parę ofert zegarków złotych w tej cenie :)

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty zegarek za ok 500 zł. nie będzie ze złota... Będzie z jakiejś taniej farbki która zaraz zejdzie... Nie kupuj modowych zegarków, są drogie, słabe i szpanerskie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty zegarek za ok 500 zł. nie będzie ze złota... Będzie z jakiejś taniej farbki która zaraz zejdzie... Nie kupuj modowych zegarków, są drogie, słabe i szpanerskie.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Przecież ten zegarek jest za 750 zł I bez przesady,moim zdaniem jeśli będę o niego dbał to długo wytrzyma...

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał. W takie cenie powłoka będzie bardzo kiepska i na pewno nie ze złota. Po roku czasu będzie wyglądać tragicznie. Lepiej wybierz w stalowej kopercie coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał. W takie cenie powłoka będzie bardzo kiepska i na pewno nie ze złota. Po roku czasu będzie wyglądać tragicznie. Lepiej wybierz w stalowej kopercie coś fajnego.

To mam kupić zegarek z prawdziwego złota I wydać na niego fortunę?

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Jak kolega wyżej napisał. W takie cenie powłoka będzie bardzo kiepska i na pewno nie ze złota. Po roku czasu będzie wyglądać tragicznie. Lepiej wybierz w stalowej kopercie coś fajnego.

Bardzo mi zależy jednak nad złotym zegarkiem...

Może pozłacany ? Lub wyślij mi jakiś link jak możesz,ponieważ ty się znasz.

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten zegarek jest za 750 zł I bez przesady,moim zdaniem jeśli będę o niego dbał to długo wytrzyma...

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Rób co uważasz...

Zapytałeś na forum o zegarek nie oczekując rady co kupić a utwierdzenia we własnym naszym zdaniem nie słusznym wyborze.

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wydać fortune na złoty zegarek, albo nie kupować szajsu. Jeśli Cię na cos nie stać (lub nie chcesz dużo wydać), to nie kupuj marnej kopii.

 

Jak chcesz prawdziwy złoty zegarek za małe pieniądze, to kup radzieckiego Poljota, ale nie licz na szpan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyślijcie linki do jakiś zlotych zegarków,które waszym zdaniem dadzą radę...

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyślijcie linki do jakiś zlotych zegarków,które waszym zdaniem dadzą radę...

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Ehhhh,

Albo wydasz jakieś parę tysięcy za prawdziwy złoty zegarek, tutaj przykład https://zegarmistrzlodz.com.pl/tissot-goldrun-t73340321-p-6940.html?gclid=CjwKCAiAt8TUBRAKEiwAOI9pAMsptGSVQhPxjzyIHqmrOidOGgWqmlWKsrKk98-2qI82qbCKihONkhoCIB4QAvD_BwE, albo zapraszam na dział z zegarkami radzieckimi, tam Ci pomogą, tyle że to będą używane zegarki

 

Tu masz w miarę tani złoty zegarek, tyle że kwarcowy za 3k to torche dużo...

https://www.zegarek.net/szukaj.php?search=koperta%20złota&sort=price_low#id=1

BTW. Ten za 18 k też kwarc... Kto to kupuje?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten zegarek jest za 750 zł I bez przesady,moim zdaniem jeśli będę o niego dbał to długo wytrzyma...

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Jśli już ma być kiepski za 750zł z uwagi na firmę i powłokę to lepiej za połowę tego kupić Lorusa. Zatą cenę to bym już wolał coś z tej strony kupić https://gigandet.com

A jeśli mogę doradzić to możesz poszukać czegoś w brązie lub mosiądzu. Moim zdaniem prezentuje się ciekawiej od złota i jest taniej. Jest nawet dedykowany temat na forum dla takich kopert. Sam mam pilota w brązie i cieszy. A powłoka w zegarkach za takie pieniądze po prostu nie będzie trwała z uwagi na zastosowana technologie. Przy okazji powiem że mam Łucza radzieckiego z powłoka złota 14μm i do dziś bez przetarć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z TH lepiej szorty kup. ;)

 

De gustibus... Ale jeśli musi być „złoty”, to może https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0768S2VT7/ - jakościowo pewnie nieco lepsze, firma bądź co bądź „zegarkowa”, nawet napis „swiss made” w gratisie. I to za połowę ceny hilfajera. Niestety mniej „lansu” ze względu na indeksy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jśli już ma być kiepski za 750zł z uwagi na firmę i powłokę to lepiej za połowę tego kupić Lorusa. Zatą cenę to bym już wolał coś z tej strony kupić https://gigandet.com

A jeśli mogę doradzić to możesz poszukać czegoś w brązie lub mosiądzu. Moim zdaniem prezentuje się ciekawiej od złota i jest taniej. Jest nawet dedykowany temat na forum dla takich kopert. Sam mam pilota w brązie i cieszy. A powłoka w zegarkach za takie pieniądze po prostu nie będzie trwała z uwagi na zastosowana technologie. Przy okazji powiem że mam Łucza radzieckiego z powłoka złota 14μm i do dziś bez przetarć:)

Oj, brąz to będzie zły pomysł. Jak spatynuje to będzie narzekanie że wygląda jak śmieć Brązy się zaczynają of 1,3k, jedynie makara (Makarawatches.com) sa tańsze ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się jednak nie boisz powłoki to lepiej kupić japońca niż gaciora np:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-ca4213-00e

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-chrono-an3623-02a

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-chronograph-ssb250p1

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-chronograph-sks592p1

 

Szukaj a zapewne jeszcze coś znajdziesz w przystępnej cenie ale kupuj zegarek z firmy która produkuje zegarki a spodnie z firmy która zajmuje się ubraniami.

Pamiętaj że każdy specjalizuje się w tym czym się zajmuje a nie tylko na czym metkę swą wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu ten Saiko jest bardzo ładny(ten,którego mi wysłałeś : https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-chronograph-sks592p1).Ale w specyfikacji nie widzę za dużej różnicy,więc jest podobny do Hilfigera,który jest waszym zdaniem słaby  :D

Bo różnica będzie tylko w jakości. W zastosowanych technologiach. Użytych materiałach. W doświadczeniu firmy.

Jeśli już się podoba to to lepiej bierz tego seiko lub coś podobnego i się więcej nie przegaduj...

A jeśli nam nie ufasz to się więcej nie pytaj bo staramy się pomóc a wydaje mi się że tego nie doceniasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz sobie tego tomiego I przestań próbowac udowadniać rację, jeśli się nie znasz... Pochodz jakiś czas w Seiko i w TH. Wtedy zobaczysz różnice. Tyle że ty nie chcesz zobaczyć tej różnicy, tylko sam siebie przekonać, że masz rację...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo różnica będzie tylko w jakości. W zastosowanych technologiach. Użytych materiałach. W doświadczeniu.

Ok,a tego Saiko da się wyregulować do nadgarstka(17 cm) samemu,Czy trzeba iść gdzieś z tym?

Bo różnica będzie tylko w jakości. W zastosowanych technologiach. Użytych materiałach. W doświadczeniu firmy.

Jeśli już się podoba to to lepiej bierz tego seiko lub coś podobnego i się więcej nie przegaduj...

A jeśli nam nie ufasz to się więcej nie pytaj bo staramy się pomóc a wydaje mi się że tego nie doceniasz.

haha,przecież się tylko zapytałem i miałem rację jeśli chodzi o specyfikację.Wy się znacie a ja nie i mnie poprawiacie,więc wychodzi na to,że się spinasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransolete da się samemu dopasować, ale trzeba to umiec. Radzę iść do zegarmistrza i on Ci na skróci.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransolete da się samemu dopasować, ale trzeba to umiec. Radzę iść do zegarmistrza i on Ci na skróci.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Albo napiszę do Zegarowni,może oni mi skrócą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.