Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Perezzz

SEIKO SKX007 POCZĄTEK ZACNEJ KOLEKCJI

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne są te Twoje historyjki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja na luzie :)  Podoba mi się.

pozdrawiam świątecznie.

R/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że gawędziarz :)

Duży plus za tło i światło. Profeska.

Mała uwaga: wskazówka sekundnika skacze, to wskazówka chronografu płynie. To nie to samo :)

Bardzo fajnie się oglądało.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wad tego zegarka o który można poczytać na forach, to nieproporcjonalnie mały rozstaw uszu względem koperty.

Pewnie nie każdemu to przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał i dobrze się Ciebie słucha (nawet ;) ).

 

Poszedł sub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No nie mogę jakoś przekonać się do tego "uskrzydlonego" logo... Jednak "korona" bardziej do mnie gada :-) Recka spoko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę jakoś przekonać się do tego "uskrzydlonego" logo... Jednak "korona" bardziej do mnie gada :-) Recka spoko :-)

Ja lubię detale detaliki, więc jak logo ma trochę więcej szczegółów to mi to odpowiada. Na przykład logo Ingersoll, zegarka bym nie kupił ale napis mi się podoba (żeby nie było zegarki ingersoll mi się podobają ale za dużo złego się nasłuchałem żeby wydać PLN-a na niego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z czysto praktycznego powodu uważam, że oznaczenia godzin na bezelu, pozwalające na odczyt czasu w drugiej strefie czasowej, powinny być wypełnione farbą. Wyobrażam sobie jakiś kolot grający z kolorem tarczy. IMO tak jak jest, może być problem z czytelnością. A logo to oczywiście w dużej mierze kwestia gustu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bym się przyzwyczaił do tych dziwnych wskazań

Chwilę się schodzi ale koniec końców można się przyzwyczaić, mało tego mi to daje jakąś dziwną satysfakcje, może jestem dziwny :D ale jak się na niego patrze i automatycznie wiem, która godzina to się łapie na tym że przybijam sobie mentalną piąteczkę :D

Z czysto praktycznego powodu uważam, że oznaczenia godzin na bezelu, pozwalające na odczyt czasu w drugiej strefie czasowej, powinny być wypełnione farbą. Wyobrażam sobie jakiś kolot grający z kolorem tarczy. IMO tak jak jest, może być problem z czytelnością. A logo to oczywiście w dużej mierze kwestia gustu ;-)

jestem wielkim fanem dobrej lumy i w moim Steinharcie na bezelu pięknie świeci ale czasami po prostu nie można mieć wszystkiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny,

 

W poniższym materiale pogadałem trochę o tym jakie są najprzydatniejsze narzędzia i akcesoria zegarkowe.

Będzie to początek takiej małej technicznej playlisty w której znajdą się takie kawałki jak:

"o jak o jak skrócić bransoletę mam"

"czemu oj czemu bransoleta z pełnym ogniwem końcowym nie jest tak łatwa jak blaszka" i wiele innych ;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniacz paskow i skracacz bransolet to tez dziadistwo niestety. W moim notorycznie wypada koncowka pomimo dokrecania a ten plastikowy sprzet poprostu (pokretlo) sie rozpadl. Bylo klejone i jest wqrisne gdy trzebs uzywac. Pbawism sie ze byc moze sprzety firmy na BER... daja rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wystające szkiełko pewnie łatwo uszkodzić

Tak by się właśnie wydawało i o tym w tym filmie przestrzegam, ale mam już ten zegarek całkiem długo i jeszcze żadnego uszczerbku nie wygenerowalem, więc jak się o nim pamięta to jest luz.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny minimalistyczny zegareczek.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękno tkwi w prostocie :) Bardzo ładny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornelius

Miałem. Dobry wół roboczy, chociaż jak na mój nadgarstek za duży. Przeszkadzało mi też podświetlenie - w moim nowym casio gw m5610 jest dużo lepsze. Dlatego musiałem się z Rangemanem rozstać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.