Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

labondz

Rzeczoznawca poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy

Poproszono mnie o znalezienie "rzetelnego" rzeczoznawcy (nie musi być biegły sądowy), którego głównym zadaniem byłoby m.in. stwierdzenie czy zgłoszona wada leży po stronie użytkownika czy producenta. Przedmiot oceny obejmował by całość produktów objętych sprzedażą: zegarek (mechanizm, koperta itd.), pudełko, pasek.

Jeśli ktoś z Was posiada takowe namiary albo jest takim rzeczoznawcą i mógłby się podjąć takiej współpracy to proszę o kontakt na priv

pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej szukasz dobrego zegarmistrza

przed taką oceną trzeba zazwyczaj rozebrać zegarek i zrobić dokładne testy

typowy rzeczoznawca nie będzie miał odpowiedniego sprzętu i chyba nawet wiedzy aby ogarnąć cięższe przypadki


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Nie chciałem sugerować ale stwierdzenie wady będzie dotyczyć zegarków kwarcowych, sam nie wiem czy to lepiej czy gorzej:? :)

Jestem tylko pośrednikiem, poproszono mnie znalezienie informacji o takowych rzemieślnikach. Wszelkie uzgodnienia będą pomiędzy stronami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Ponawiam zapytanie, jeden namiar już posiadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Ponawiam zapytanie, jeden namiar już posiadamy :)

 

Witam :-)

Czy mógłbyś podzielić się tym namiarem na rzeczoznawce , też szukam kogoś takiego.

Z góry dziękuje :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.