Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArtdecoFan

Identyfikacja starego zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie tego zegarka, jest on w stylu art deco, na tarczy ma napis ACO na kopetcir jest napis MIMO watch co SWISS a na werku tez SWISS i jakis numer 37. Moze ktos wie czemu na tarczy jest ACO a na kopetcie mimo i co to wogole za zegarek.

6623af6b8b838daea00bfcc31b50a1ec.jpg8d9f8fb485327708446c39d7484b62e6.jpg899ea8848f4e26f40ce091031a184b0f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jednej literki na tarczy,a mianowicie to "L" czyli LACO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcesz tam "L" zmieścić?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawialem czy aby nie byl napis LACO, ale napewno nie poniewaz napis jest symetrycznie na srodku a gdyby dodac L z przodu bylby zupelnie niesymetryczny. I nie ma zadnych sladow po L a inne litery sa praktycznie bez skazy.

 

 

Wysłane z mojego ZTE BLADE V7 LITE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

ale zdjęcia to szczyt profesjonalizmu, jedyne co dobrze na nich widać, to twoje palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zdjęcia to szczyt profesjonalizmu, jedyne co dobrze na nich widać, to twoje palce.

Sorki ale moj telefon robi zdjecia jak toster zaraz wrzuce lepsze e023e54d80de4ad60e2c4bbb871571bb.jpg7baa1671fa78fd4a9db9dc430a19a595.jpg6656e3bfec6c26f363b80b43874baf34.jpg

 

Wysłane z mojego ZTE BLADE V7 LITE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdjęcia pomagają. Graef & Cie/Mimo Factory Otto Graefa.Tyle koperta. Ale co to za marka na tarczy - nie wiem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdjęcia pomagają. Graef & Cie/Mimo Factory Otto Graefa.Tyle koperta. Ale co to za marka na tarczy - nie wiem.

Tyle ja rowniez wiedzialem, Pan Otto w roku 1928 rowniez odkupil caly kapital firmy girard perregaux.

 

Wysłane z mojego ZTE BLADE V7 LITE przy użyciu Tapatalka

Mechanizm mi rowniez pasuje do MIMO tylko brak sygnatury manufaktury ale oznaczenia sa takie jak w mechanizmach MIMO0f6b7be1c4670ad8b15b25634670144d.jpg

 

Wysłane z mojego ZTE BLADE V7 LITE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I być może przy tym przyjdzie pozostać. Zegarek mogła zamówić jakaś mała firma zegarmistrzowska/jubilerska o której wszyscy już zapomnieli. Nie ma śladu po startych literach? Gwoli symetrii, byłyby po obu stronach tego ACO.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I być może przy tym przyjdzie pozostać. Zegarek mogła zamówić jakaś mała firma zegarmistrzowska/jubilerska o której wszyscy już zapomnieli. Nie ma śladu po startych literach? Gwoli symetrii, byłyby po obu stronach tego ACO.

Wlasnie w tym rzecz ze nie ma nic a nic patrzylem pod lupa i nie ma zadnego sladu

 

Wysłane z mojego ZTE BLADE V7 LITE przy użyciu Tapatalka

Jeszcze tak na marginesie moze ktos jest na forum kto by sie zaja tym zegarkiem konkretnie regulator chodu jest poza skala podejrzewam cos z wlosem bo sie spieszy. Przydal by mu sie serwis, ktos cos?

 

Wysłane z mojego ZTE BLADE V7 LITE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowler

po tylu latach jest suchy jak pieprz i brudny jak średniowieczna prostytutka.

co do serwisu, to zależy gdzie mieszkasz, spis zegarmistrzów masz na forum w dziale 'fachowiec poszukiwany"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.