Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CittO

GW-5000 i kostkowe konkurencje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

Sorki,moja podwojna wtopa.

Tak czy inaczej..bedzie sie nosilo dobrze :)

 

 

Do mnie dzisiaj dotarlo G9300,cisze sie,bo w poniedzialek zaczynamy prace w blocie - i to doslownie hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrovka DW5000HR raczej kupiłbym bym w kraju za ułamek ceny :)

Masz już tego HRa? Jak wrażenia ?

Jak coś to szukam gw5000 ale zwykłej wersji w pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takm HR przyszedł, używany na codzień.  Do tej pory miałem tylko metalowe G-shocki i bardzo pozytywnie odbieram jego wymiary, masę i bezobsługowość. Bałem się trochę negatywu, ale mimo słonecznej pogody widoczność nie sprawia żadnego problemu. W porównianiu do negatywu DW wydaje mi się ciut lepszy kontrast, może z uwagi na bardziej smukły wymiar czcionki, ale może być to subiektywne wrażenie. Z minusów to niestety przeklęte przyciski operowane końcówką paznokcia, ale ponoć GW tak mają. Radio synchronizuje się bez problemu, podświetlenie na ruch włącza się dokładnie kiedy powinno. 

post-79023-0-96301800-1539435890_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bałem się trochę negatywu, ale mimo słonecznej pogody widoczność nie sprawia żadnego problemu. 

 

Jeśli chodzi o "negatywne" wyświetlacze to one właśnie w słoneczne dni są najbardziej czytelne i wtedy nie ma z nimi najmniejszego problemu - problem jest gdy światło jest słabsze,  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "negatywne" wyświetlacze to one właśnie w słoneczne dni są najbardziej czytelne i wtedy nie ma z nimi najmniejszego problemu - problem jest gdy światło jest słabsze,  ;)

 

Dość szybko załącza się automatyczne podświetlanie, także nie ma problemu. Minus najbardziej ujemny to te cholerne przyciski i ich bezwład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.