Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bonthyc

Nałożenie lumi na wskazówkę

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zakupiłem zegarek Tisell Pilot z tarczą typu A. Fabrycznie producent niestety nie nałożył lumi na wskazówkę sekundnika.

 

tisell-40mm-10.jpg

 

Stosowana lumia to według tego co producent podaje na stronie BGW9. Zastanawiam się czy nałożenie takiej samej lumii co na pozostałych wskazówkach oraz indeksach jest w ogóle możliwe tak aby nie było (lub była jak najmniejsza) różnica w kolorze/długości świecenia? Ile taki zabieg mógłby kosztować i gdzie/kto mógłby się czegoś takiego podjąć? Ewentualnie czy polecalibyście robić taki zabieg teraz, kiedy obowiązuje jeszcze gwarancja czy lepiej poczekać aż się skończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno wskazówka sekundnika jest pokryta lumą, na stronie Tissela nie widzę aby świeciła.

 

post-67243-0-91631800-1545609231_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to mi chodzi, że nie jest pokryta. Chciałbym zmodyfikować zegarek poprzez jej dodanie. :)

 

Wysłane z mojego Nokia3310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, źle zrozumiałem, jest kilka wątków na forum na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.