Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Kapitanik

Użytkownik
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2173 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. Mam tego Hamiltona w wersji reverse panada, jeśli chodzi o grubość też miałem dylemat, jednak w codziennym noszeniu w ogóle mi to nie przeszkadza, jeśli chodzi o AR to też nie mam większych zarzutów, jedynie do do czego mógłbym się przyczepić to nie podoba mi się w tym modelu "milky ring". Na zdjęciach w internecie i katalogach może to jest niezauważalne, ale na żywo już jest, kwestia czy komuś to przeszkadza czy nie. Mój niestety po perypetiach które opisałem wyżej leżakuje obecnie w serwisie, jak się zakończy przygoda napiszę jak wróci do mnie, na razie jest na dobrej drodze.
 2. Zapytałem, czy jest możliwość samej naprawy wskazówki sekundnika, obserwowałem go przez jakiś czas i poza tym przy upadku nic innego się nie stało. W ogóle to jestem zaskoczony, upadek był dosyć amortyzowany, myślałem że nic się nie stało, a tu nie ma wskazówki, moim zdaniem wskazówka było słabo osadzona. Czekam na odpowiedź z serwisu czy podejmą się samej naprawy wskazówki sekundnika.
 3. Wysłałem na Marynarską 15, zaproponowali kompletny przegląd 1600pln, trochę drogo, zegarek ma dopiero 2,5 roku. Nie wiem czy potrzebny mu jest kompletny przegląd.
 4. Pytanko, niestety upadł mi na podłogę zegarek Hamilton Chronograph H38429130, w wyniku upadku odpadła mała wskazówka sekundnika, zegarek chodzi wskazówka przemieszcza się po tarczy. Zegarek ma ponad dwa lata, jaki serwis proponujecie, autoryzowany na Marynarskiej w Warszawie, Chronos, czy inny zegarmistrz?
 5. Przymierzałem kiedyś, tarcza srebrzysto-biała
 6. Zgłaszam się wywołany do tablicy...zdjęcie nie z dzisiaj, delbana leżakuje w pudle🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.