Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Bonthyc

Użytkownik
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1079 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chillout w Piotrkowie na pokazach lotniczych. 😁
 2. Zajrzałem dziś i też zrobiłem oczy jak pięć złotych...
 3. Moglibyście rozwinąć? Sam przez moment myślałem o zakupie. Wydawało mi się, że jak za taki dosyć unikatowy egzemplarz to nie jest zła cena? Nie wiem po ile teraz chodzą zwykłe sportowce, kilka lat temu w dobrym stanie były po jakieś 100-120zł?
 4. Zegarek sportiwnyje z bardzo ciekawą malowaną tarczą: https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-sportiwnyj-CID87-IDSFVz5.html?reason=observed_ad
 5. Mam możliwość kupienia takiej nietypowej rakiety. Nigdy wcześniej nie widziałem "zero" z taką tarczą. Na odwrocie jest też grawer. Wszystko w stanie nader idealnym. To oryginalna rakieta czy jakaś współczesna produkcja?
 6. San Martin ma swój wątek, Pagani i Steeldive też mają. Uważam, że i na Tandorio przyszła pora. Marka która ostatnio zaskakuje w kategorii cena/jakość. IMHO pod tym względem jest obecnie w czołówce chińskich producentów. Na moment pisania tego postu posiadam 4 zegarki tej marki. Pierwszy był Tandorio w stylu wojskowo - lotniczym: Potem przyszła pora na homara SKX ale w wersji 38mm. W połączeniu z kolorowym nato bardzo fajny zegarek na lato: Następnie homar seiko sumo z przepiękną niebieską tarczą. Tutaj podczas otwierania pudełka długo zbierałem szczękę z podłogi. Podczas ostatniej wyprzedaży miałem już nic nie kupować. I prawie mi by się to udało... gdyby nie niebieski tandorio monster którego kupiłem w cenie zwykłego casio. I cała rodzinka w komplecie. Jak będą dalej robić takie zegarki w takich cenach to zapewne jeszcze się grono powiększy.
 7. Koledzy chyba o mnie właśnie rozmawiacie? Oryginał od seiko mam od jakiś 15 lat. Obecnie jest to model nieprodukowany a w specyfikacji w której zrobili go teraz chińczycy seiko nigdy go nie wypuściło. Mam fajnego sikora którego mogę bez większych obaw założyć do koszenia trawy w ogródku czy na rower. Kwarc z "płynącą" sekundą też ma dla mnie znaczenie bo jest to zegarek w stylu "grab and go". Lumia dużo lepsza niż w seiko. Nie bez znaczenia jest też dla mnie fakt, że sam serwis tego seiko to aktualnie koszt +/-300zł.
 8. Czy poleci ktoś dobrego i sprawdzonego zegarmistrza który mógłby zająć się serwisem chrono na 3133? Najwygodniej z Warszawy lub okolic choć jeśli jest taka opcja to również mógłbym wysłać zegarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.