Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bonthyc

Użytkownik
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

550 Mistrz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://pl.aliexpress.com/item/1005004004801961.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.45.23ee1c24V4GTYm&gatewayAdapt=glo2pol Addiesdive ma mineralne szkiełko i lepszą lumię. Jakościowo casio będzie pewniejsze.
 2. Mam tuńczyka i willarda od steeldive, mam również sumo oraz kwarcowego submarina od addiesdive. Jeśli chodzi o steeldive to do wykonania nie mogę się przyczepić. Bezele centrują idealnie! W homarze sumo od addiego niestety jest nieosiowość a był on najdroższy ze wszystkich wymienionych. Co do kwarcowego suba to w sumie przewinęły się ich 4 sztuki przez moje ręce. Były kupione z myślą o prezentach dla znajomych. Każdy miał jakąś większą lub mniejszą niedoskonałość (a to niecentrujący bezel, a to sekundnik nie trafiający w indeksy, a to brak loga na deklu kiedy drugi taki sam już miał logo) . Jednak w przypadku ich ceny (na promocji z kodami do dostania <200zł) to i tak dostajemy bardzo dobry zegarek. Co do homera sumo to jednak mam lekki niedosyt. IMHO Steeldive>Addiesdive.
 3. Mam ten zegarek, mogę go polecić. Bardzo fajny kwarc ze świetną lumią o którą ciężko nawet w sporo droższych diverach. Na wyprzedaży z kuponem kupisz poniżej 200zł.
 4. https://pl.aliexpress.com/item/4000490268950.html albo https://pl.aliexpress.com/item/1005001470396813.html
 5. Też myślałem nad tym modelem ale odstraszyły mnie odstające uszy. Na moim nadgarstku niekoniecznie dobrze by to wyglądało. Kupiłem pilota z NH35 i nie żałuję. Nawet pasek jest bardzo przyzwoitej jakości. Tandorio to imho takie pagani sprzed kilku lat - z czasów kiedy kosiło konkurencję w kategorii cena/jakość. PS. Zakładamy "Tandorio owners club"?
 6. Mój to bieda wersja - NH35 Te zegarki to chyba najtańsza opcja na PT5000 na całym aliexpress.
 7. Też mam pilota od tandorio. Jestem pozytywnie zaskoczony stosunkiem jakość/cena. Twój jest na NH35 czy PT5000?
 8. Zrób proszę jakąś aktualizację - np. przed czerwcową wyprzedażą jak się spisuje mechanizm.
 9. Co za mechanizm cyka w środku? Przyznam, że sam się jakoś pół roku temu mocno zastanawiałem nad tym zegarkiem (uwielbiam taki vintage). Ale ten wątek ostudził mój zapał: Edit: A u mnie dziś Berny:
 10. Takie wpadki językowe zdarzają się i większym międzynarodowym firmom. Pewnie kojarzycie samochód Mitsubishi Pajero. A wiecie dlaczego samochód pod tą nazwą miał praktycznie zerową sprzedaż w krajach Ameryki Południowej? Nie? To sprawdźcie co po hiszpańsku oznacza "pajero" https://pl.pons.com/tłumaczenie/hiszpański-polski/pajero
 11. Obydwie koronki w tych zegarkach są funkcjonalne? Czy ta po lewej to atrapa?
 12. Ale że wysyłka z Holandii? Jak San Martin miał w black fajdej wyprzedaż z hiszpańskiego magazynu to nawet jak zegarek kosztował ponad 150 euro to i tak vat wchodził. Chyba, że zapłaciłeś za wysyłkę z Chin a wysłali z Holandii zamiast tego? Anyway... wychodzi na to, że zegarków droższych niż 150 ojro po prostu nie opłaca się już kupować na ali. Szkoda bo czaiłem się na jednego seesterna ale jak są takie jajca z cłem to wchodzimy na półkę cenową w której można dostać już jakieś seiko albo fajnego orienta.
 13. Mam pasek z tego linka i moim zdaniem nie różni się jakościowo od wafla kupionego przeze mnie później w innym sklepie za połowę ceny powyższego. Obydwa są tak samo miękkie, obydwa mają otwory pod teleskopy 2,5mm (więc na normalnych teleskopach latają na boki) i obydwa w równym stopniu przyciągają kurz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.