Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seafang

Pierwszy zegarek za 8/9 tys. - Epos?

Rekomendowane odpowiedzi

007 być może kiedyś będzie poszukiwanym vintage :)

Może następny z takim # będzie...


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem przymierzyć zegarek u jubilera, leżał idealnie. Poza nim bardzo spodobał mi się model Carrera Calibre 5 od Taga, jednak ostatecznie wybór padł na Eposa. Dostałem bardzo dobrą ofertę na 7100 zł, a około 16 byłem już z zegarkiem w domu. Co ciekawe zegarek po wyjęciu z pudełka stał w miejscu. Mimo, że jubilera działał i był w pełni przygotowany do użytkowania. Po nastawieniu godziny ruszył, lecz po godzinie znów stanął (mimo pełnego naciągu). Zadzwoniłem do jubilera i jeszcze zanim do niego dotarłem by zwrócić wadliwy egzemplarz, jubiler zamówił nową sztukę. Bardzo muszę tutaj pochwalić całą obsługę jednak jestem zdziwiony faktem, że zegarek o takiej wartości, zaraz po wyjęciu z pudełka przestał działać. Ktoś wie jaka mogła być przyczyna? Dodam, że dość mocno żałuję zaistniałej sytuacji, bo trafił mi się nietuzinkowy numer - 009.

Przyczyn może być kilka i ciężko gdybac, jednak możesz być pewny, że za kilka dni, góra tygodni ten zegarek wróci do sprzedaży jako nowy. Może nie u tego samego sprzedawcy, ale wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda juz troche musztarda po obiedzie, ale moim zdaniem w budzecie około 9 tysięcy to warto już raczej rozejrzeć sie po portfolio bardziej powiedzmy "prestizowych" marek, chociażby tych zapropownowanych wyżej przez fidelio, a w innej oczywiście stylistyce to można by się było pokusic juz nawet o jakąs omege, np. de ville na fajnym rabacie.

 

A jeżeli juz koniecznie szkieletor czy inna wydumka to warto było przyjrzec sie ofercie chociażby schaumburg'a - bodajrze kolega TIK-TAK jest przedstawicielem tej ciekawej marki i co jakis czas organizuje grupowe zakupy na fajnych warunkach (niestety nie mogłem się do tej pory wstrzelić czasowo z wydatkiem na jego liste, ale jeszcze wszystko przede mną  :) ). Niektóre propozycje z tej pracowni urywaja "cztery litery". 

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schaumburgi są piękne, ale Verso to zegarek wyjątkowy, niepowtarzalny. Mam do czynienia z jednymi i drugimi i Verso dla mnie wygrywa.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos ma swoje wyjątkowe modele, dla których trudno znaleźć odpowiednika i w tych kategoriach wygrywa, po prostu jest unikalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TIK TAKu ja jednak w końcu zgłosze sie do Ciebie kóregos pięknego dnia po "tree of luck"  :) , chociaz musze go gdzies wczesniej zobaczyc na zywo, choć wiem moze byc z tym problem, bo pewnie nie jest to zegarek, którym ktos chciałby się "zastockować"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę już zaprezentować zakup, jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję, że będzie bezawaryjnie służył. Jakieś rady dla początkującego użytkownika?

fIpPyjE.jpg

5zeQIEZ.jpg

Dla mnie jest przepiękny i nic innego tak mi się nie podobało, ewentualnie Carrera Calibre 5 od Taga, ale to może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seafang gratulacje i niech Ci dobrze i bezawaryjnie służy.

 

To jednak juz całkiem spora "patelnia" jest  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.