Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tolor

Użytkownik
 • Content Count

  1162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Początkujący

About tolor

 • Birthday 10/01/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1281 profile views
 1. Wiem, że szansę są minimalne, ale może jakimś cudem ktoś dysponuje.
 2. Najchetnien typu engineer lub coś podobnego. Najchętniej formy Miltat lub coś odpowiadającego jakością tym że strapcode.
 3. Ciężki temat, ale ze względu na zasadę osiołkowi w żłoby dano. Na szybko wymieniłbym Seiko Recrrafty i Romary Rcomperence, a z innych marek, zwłaszcza typu certina, Tissot, czy atlantis znajdzie się trochę modeli podobnych...
 4. Też byłem ciekawy, co wzbudziło tutaj wątpliwości... Bez mechanizmu nie byłbym tak stanowczy, czy czegoś do środka nie włożono, ale generalnie wszystko wygląda imo ok.
 5. Czyli traveller, ciekawe. Dzięki za odpowiedź
 6. Właściwie to nigdy się nie zastanawiałem, do jakiej kategorii mój gmt należy?
 7. W dziale sprzedam masz kategorię oferty sprzedawców profesjonalnych. Poza tym są firmy typu "wrzeciono czasu", czy "lesabre" które mają swoje salony. Możesz poczytać na forum o ich wadach, zaletach i opinie o nich.
 8. Nie musisz kupować od zwykłego śmiertelnika,są spore firmy handlujące używkami,które mają swoich zegarmistrzów lub z takimi współpracują. A i tak wyjdzie sporo taniej.
 9. Musi być nowy,czy dopuszczasz używki, bo to dość mocno zmienia ilość dostępnych modeli.
 10. Jeżeli chcesz mieć szansę szybkiego wycofania kapitału to raczej patrzyłbym na duże marki. Na takim Tissocie, czy Certonie stracisz sporo, ale raczej szybko odsprzedaż.
 11. Bardziej mi chodziło o kwestie wielkości - do tych 44 trzeba mieć sporą łapę. Natomiast w kwestii tego aviator to popisz do sklepów internetowych, które go mają, czy może po negocjować. W przypadku niektórych zegarków można wynegocjować i 20 %, nie wiem niestety jakie są marże na Citizen. Poszukaj jeszcze na wszystkich Amazon ach w Europie, czasem potrafią tam mieć dobre promocje.
 12. Citizen to dobry wybór, choć przemyślałbym który. Festine bym omijał, wykonanie takie sobie, a promują się na nie wiadomo jaka markę. Casio ok, choć niestety w Polsce pokutuje pewna opinia o Casio, wyrobiona gdy tysiące ich na ryneczkach leżało.
 13. Ciężka sprawa dla mnie powiedzieć jednoznacznie, że to brajblinling. Trochę śmierdzi wygląd subtarcz, czy połączenia loga z napisami, ale to film, w którym ciężko dokładnie ujrzeć sam zegarek. A to, że do takiego filmu można pożyczyć od kogoś zegarek, żeby się uwiarygodnić to inna sprawa.
 14. W netach widziałem dziś używanego, ale w bdb stanie dwuletniego Orisa Pro pilota 41 mm. czarnego na bransolecie plus pasek. Trochę ponad budżet, ale zapewne tyle, że da się do 5 utargować.
 15. Wiem, specjalnie zostawiłem podpowiedź, bo bez niej to zabawa dla frików, choć podejrzewam, że eye_lip i tak dałby radę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.