Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tolor

Użytkownik
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Początkujący

About tolor

 • Birthday 10/01/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1359 profile views
 1. Szukam mesha z zapięciem motylkowym lub mikroregulacją, najlepiej firm staib lub geckota. Ze względu na rozmiar nadgarstka czym krótszy tym lepszy
 2. Bynajmniej, jestem za płaceniem ceł oraz podatków i drogimi zegarkami w Polsce. Każdy podejmuje własną decyzję, jedynie informuję, żeby nie było sytuacji jak ze Schwarzenegerem, że żaden bankomat na lotnisku nie będzie miał tyle kasy.
 3. Drogi polski sklep kontra tani Japoński. Dodaj do tego różnice w podatkach, ilość o ceny zegarków eksportowanych do Japonii i różnice w walutach (jen obecnie jest bardzo słaby) i okazuje się, że pomiędzy cenami zegarków są olbrzymie różnice. Pamiętaj, że zegarek podlega ocleniu w pl, możesz tego uniknąć przewożąc go na ręce i umawiając się ze sklepem, że miesiąc czy dwa później wyślą samo pudełko do Polski. Ale zgodnie z tym co pisze kolega niżej jest to nielegalne i może być podstawą odpowiedzialności karnoskarbowej.
 4. Wiem, że szansę są minimalne, ale może jakimś cudem ktoś dysponuje.
 5. Najchetnien typu engineer lub coś podobnego. Najchętniej formy Miltat lub coś odpowiadającego jakością tym że strapcode.
 6. Ciężki temat, ale ze względu na zasadę osiołkowi w żłoby dano. Na szybko wymieniłbym Seiko Recrrafty i Romary Rcomperence, a z innych marek, zwłaszcza typu certina, Tissot, czy atlantis znajdzie się trochę modeli podobnych...
 7. Też byłem ciekawy, co wzbudziło tutaj wątpliwości... Bez mechanizmu nie byłbym tak stanowczy, czy czegoś do środka nie włożono, ale generalnie wszystko wygląda imo ok.
 8. Czyli traveller, ciekawe. Dzięki za odpowiedź
 9. Właściwie to nigdy się nie zastanawiałem, do jakiej kategorii mój gmt należy?
 10. W dziale sprzedam masz kategorię oferty sprzedawców profesjonalnych. Poza tym są firmy typu "wrzeciono czasu", czy "lesabre" które mają swoje salony. Możesz poczytać na forum o ich wadach, zaletach i opinie o nich.
 11. Nie musisz kupować od zwykłego śmiertelnika,są spore firmy handlujące używkami,które mają swoich zegarmistrzów lub z takimi współpracują. A i tak wyjdzie sporo taniej.
 12. Musi być nowy,czy dopuszczasz używki, bo to dość mocno zmienia ilość dostępnych modeli.
 13. Jeżeli chcesz mieć szansę szybkiego wycofania kapitału to raczej patrzyłbym na duże marki. Na takim Tissocie, czy Certonie stracisz sporo, ale raczej szybko odsprzedaż.
 14. Bardziej mi chodziło o kwestie wielkości - do tych 44 trzeba mieć sporą łapę. Natomiast w kwestii tego aviator to popisz do sklepów internetowych, które go mają, czy może po negocjować. W przypadku niektórych zegarków można wynegocjować i 20 %, nie wiem niestety jakie są marże na Citizen. Poszukaj jeszcze na wszystkich Amazon ach w Europie, czasem potrafią tam mieć dobre promocje.
 15. Citizen to dobry wybór, choć przemyślałbym który. Festine bym omijał, wykonanie takie sobie, a promują się na nie wiadomo jaka markę. Casio ok, choć niestety w Polsce pokutuje pewna opinia o Casio, wyrobiona gdy tysiące ich na ryneczkach leżało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.