Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

Konkurs nr 3: Najładniejszy Wostok z KMZiZ

Rekomendowane odpowiedzi

I po konkursie:

post-3565-0-59015300-1331123258.jpg

Zwyciężył zielony wostok z koronką na 2 godzinie B) Właściciwie to zmiażdżył konkurencję B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm myślałem czy nie wystawić takiego wostoka, ale stwierdziłem, że zbyt powszechny/oklepany itd. a tu taki wynik konkursu B)

gratuluję zwycięzcy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abuk

Dziękuję bardzo i dziękuję Nygenowi za odstąpienia świetnego zegarka B)

Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, cieszę się że wygrał model, który nie jest nieosiągalny i ma go więcej osób w swoich kolekcjach.

 

Mam pytanie, czy do następnego etapu można dać inne zdjęcie tego samego zegarka? Pobawię się żeby nie było widać fotografa B) oraz żeby był dokładniej wypucowany ;) Może też wymieniłbym pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo i dziękuję Nygenowi za odstąpienia świetnego zegarka B)

Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, cieszę się że wygrał model, który nie jest nieosiągalny i ma go więcej osób w swoich kolekcjach.

 

Mam pytanie, czy do następnego etapu można dać inne zdjęcie tego samego zegarka? Pobawię się żeby nie było widać fotografa B) oraz żeby był dokładniej wypucowany ;) Może też wymieniłbym pasek.

po pierwsze primo już nie bardzo pasuje do pozostałych kategorii a po drugie primo w regulaminie jest zapis że każdy może być tylko raz (łucz kwarc albo do łuczy, albo do kwarców)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abuk

14. Najładniejszy zegarek z czasów PRL w kolekcji klubowiczów KMZiZ (wybór ze zdjęć które we wszystkich etapach zajęły pierwsze miejsce)

 

To chyba źle zrozumiałem 14 kategorię konkursu, bo wydawało mi się że Wostok pojawi się wraz z pozostałymi B) Chciałem pobawić się jeszcze w fotografa i poprawić zdjęcie, ale jak uważacie że musi być to samo które już było w konkursie to dam sobie luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14. Najładniejszy zegarek z czasów PRL w kolekcji klubowiczów KMZiZ (wybór ze zdjęć które we wszystkich etapach zajęły pierwsze miejsce)

 

To chyba źle zrozumiałem 14 kategorię konkursu, bo wydawało mi się że Wostok pojawi się wraz z pozostałymi B) Chciałem pobawić się jeszcze w fotografa i poprawić zdjęcie, ale jak uważacie że musi być to samo które już było w konkursie to dam sobie luz.

konkurs nr 14 - konkurs w którym udział będą brały wszystkie zegarki które od 1 do 13 zajęły 1 miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.