Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dalw

Użytkownik
 • Content Count

  494
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opole

Recent Profile Visitors

358 profile views
 1. 1. Wostok 40 zł. Działa i trzyma czas. 2. Sekonda, w sprzedaży - sprzedaję bez paska. Przesyłka - polecony priorytet 8 zł. Więcej zdjęć na maila.
 2. Szukam dla brata na 40 urodziny zegarek w stanie NOS - pozłacany (raczej) garniturowiec poljot, wostok. Pudełko + mile widziany paszport. Wszystko na PW.
 3. A ja dzisiaj dostałem od żony takie pudełko jeszcze tylko zapięcie przybiję i dołożę wyściółkę Przy okazji pomóżcie - szukam dla brata na 40 urodziny zegarek w stanie NOS - pozłacany (raczej) garniturowiec poljot, wostok. Pudełko + mile widziany paszport.
 4. Witam. Katalog zegarków damskich - cena 69 zł z przesyłką. Łucz budzik Cena 109 z przesyłką. W pełni sprawny. Nie sprawdzałem punktualności co do sekundy, ale większej odchyłki nie zauważyłem. Ogólny stan: dobry.
 5. Pilnie poszukuję do 3133/31659 sprężynkę do dźwigni - plisss pomóżcie ożywić w pełni poljota szturmana rozważę nawet oddanie nerki
 6. To może roześlij te prototypy do Nas a my Ciebie wyręczymy w robieniu tych zdjęć
 7. Proponuję pokazać tą tarczę
 8. Proszę o dokładniejsze wyjaśnienie o jaką tarczę typu "low brand" chodzi ? Przy okazji moja tarcza wygląda tak:
 9. Cześć, przy okazji szukania informacji na temat zakładu zegarmistrzowskiego Marcelego Bojarskiego z Krakowa, w starych książkach telefonicznych z Krakowa znalazłem informacje o ówczesnych innych zegarmistrzach: książka z 1908 roku: z książki 1933-34: książki znalazłem na stronie www: http://www.mtg-malopolska.org.pl/bibliotekacyfrowa.html
 10. To był wspaniały dzień. Teraz juz czas iść spać jeszcze raz dziękiza życzenia rk7000- może pomożesz w zdobyciu trzeciej sztuki ?
 11. Pięknie dziękuję Kolegom za życzenia "jednodniowy" okazał się super choć na łapę nie chciał wejść
 12. A ja dzisiaj dostałem dwa zegarki oraz drugi: dłuuugo poszukiwana prze-rzadka rakieta z czarną tarczą - tak wyszło, że dzisiaj rano odebrałem z poczty i zrobił się z niej prezencik. Jeszcze raz dziękuję Forumowemu Koledze za wymianę Brakuje już tylko trzeciej siostry
 13. Dzisiaj - oprócz pokazanych wyżej zegarków, jeszcze takie (sprzedaję bez pasków): 1. Poljot z 1988r. w bardzo ładnym stanie mechanizm do ewidentnego czyszczenia, balans cały Uwaga - z dedykacją dla mgr inż. W. Kity cena: 80 zł z przesyłką miniaturki 2. SŁAWA sprawna, ale późni -4min/24 cena: 80 zł z przesyłką 3. ZIM na prawdę piękna sztuka sprawny - troszkę spieszy +2min/24 cena 70 z przesyłką 4. ZIM bardzo ładna tarcza - nie dokńca udało mi się pokazać złoty blask tarczy, a do tego jest to ZIM z tych starszych, rzadszych i "nie do zdarcia" sprawny i punktualny - 15s/24 cena z przesyłką 80 zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.