Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gunit82

Orient w Galerii Bonarka Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj byłem w Bonarce w Krakowie i w sklepie jubilerskim chyba Kobe koło kina na górze od wczoraj mają zegarki orienta. Strasznie fajnie bo jako fan tej marki mogłem zobaczyć parę modeli które wcześniej widziałem na zdjęciach i robią super wrażenie niż na żywo. Mają trochę modeli niestety nie mają "podstaw" czyli mako i big mako ale mają być. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj sprawdziłem ten sklep, jest to faktycznie Kobe, ale z zegarków Orient posiadali na wystawie kilkanaście sztuk. Były i divery i garniturowce, ale mimo to uważam, że oferta była uboga.

Mierzyłem jeden zegarek i wspomniałem o semi-skeletonie Orienta, miła pani nie znalazła go w swoich katalogach ale poradziła, żeby w tygodniu zadzwonić i podać numer modelu, to sprawdzą jego dostępność. Gdy zagadałem o źródło zegarków, usłyszałem dziwną rzecz. Otóż na moje pytanie czy zegarki pochodzą od oficjalnego dystrybutora w Polsce pani powiedziała, że oczywiście, że jest w Warszawie firma "Orient" (!) która zajmuje się dystrybucją na nasz kraj. Mi wydawało (wydaje?) się, że oficjalnym dystrybutorem jest firma ZODIAK. Jak to w końcu jest z Orientem w naszym kraju? Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć? Już byłem zdecydowany na zakup w tym salonie, ale informacja o dystrybutorze trochę mnie zbiła z tropu.

 

Może zna ktoś jeszcze jakieś miejsce w Krakowie, gdzie znajdę szerszą gamę zegarków Orient?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pedeka

Moglbys podac strone internetowa Orientu, bo z tego wynika ze orient-watch.pl nie jest poprawna z resztą jest cała uboga, a też jestem zainteresowany, może ktoś ma Orient Semi Skeleton Orient FDB08005W0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony orient-watch.pl jest odnośnik na ich sklep: http://www.inter-watch.pl/. Pytałem ich o semi-skeleton FDB08004B0, odpowiedzieli, że będzie w ich sklepie internetowym pod koniec października. Jednak jeżeli to co pisał Jimi Jump jest prawdą, to trzeba będzie zacząć szukać za pośrednictwem tego dystrybutora.

 

W sumie chyba zacznę szukać na stronie Orienta jakiejś informacji o przedstawicielstwie w Polsce.

 

EDIT:

Faktycznie Poljot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona www, delikatnie powiedziawszy, uboga.

Już dużo lepiej wygląda to TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pedeka

odnosnie zodiaka moze to kogos zaciekawic:

Zegarki Orient sprzedawane przez naszą firmę

są objęte gwarancją 3 lata od daty sprzedaży bez żadnych dopłat.

 

Za gwarancję zegarków Orient odpowiada każdy dystrybutor osobno

i w naszym przypadku nie ma dla nas znaczenia, że teraz oficjalnym

dystrybutorem zegarków Orient w Polsce jest rosyjska firma.

 

Zegarki Orient które sprzedajemy są objęte gwarancją realizowaną

przez naszą firmę ( ZODIAK )która była przedstawicielem zegarków Orient

od 05.2004 do 11.2010 roku.a więc nie ma na rynku Polskim firmy z większym

doświadczeniem w serwisowaniu zegarków Orient niż my.

 

W oryginalnych kartach międzynarodowych zegarków Orient

jesteśmy jeszcze wymieniani jako serwis gwarancyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.