Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gunit82

Użytkownik
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Śledziłem tylko przez aplikacje aliexpress i tam było tylko info, że wyleciała z kraju zakupu, a później, że dotarła do kraju docelowego.
 2. Jeden i drugi jest bardzo fajny . Optycznie (przez bezel ?) Batman wydaje się mniejszy na nadgarstku. Bezel w YM jest pierwsza klasa i praca nh35 jest cichsza. Ja w YM wymieniłem bransoletę na taka jak na zdjęciu z poprzedniej strony, jest dużo wygodniejsza i fajnie wygląda. W Batmanie oryginalna bransa nie przeszkadza, a nawet bardzo pasuje.
 3. Kupiłem 15.06, a dzisiaj przyszedł . Miałem wrażenie , ale już po całym dniu mylne , że YM jest lepiej wykonany i jednak bezel w stylu YM to jest to . Batman wrócił na bransoletę i tak mu najlepiej .
 4. Przyszedł Batman , nie ma lipy, ale jakbym miał jednego wybrać to pewnie wziąłbym YM. No i trafiła mi się dobra wersja z równo położoną farba niebieską na bezelu.
 5. Też zakupiłem paganiego gmt w wersji Batman, za tą kasę musiałem spróbować . Ostatnio kupiłem paganiego YM i jestem pod wrażeniem wykonania.
 6. Michal, sprzedawca podaje niby 43 mm , ale czytałem, że może mieć mniej wiec sam czekam bi niebieski jest fajny, a cena 250 pln ...
 7. jacek17 rozwiej proszę wątpliwości co do rozmiaru tego zegarka, bo na WUS i u sprzedawcy informacje są różne . Zegarek super jakby faktycznie miał mniejszy rozmiar niż te 43 mm na bank będzie hitem.
 8. Jak zwykle odwrócone , ale to jest YM od paganiego
 9. Ja sobie kupiłem od paganiego ich YM i muszę powiedzieć, że choć już chwile nie miałem do czynienia z Chińczykami, to skok jakościowy jest masakryczny na plus. Za 350 pln otrzymałem bardzo dobry jakościowo zegarek też na nh35.
 10. Zgadzam się z Triptical , czasami za dużo i za szybko zmienia się w tym temacie. To samo było z tarcza łososiowa, zajawka, testowy wybór odcienia tarczy, a później tarcza biała i czarna do produkcji. Oczywiście kibicuje i czekam na nowe wypusty.
 11. Czekałem na Ciebie tutaj od wczoraj Michał Diver - jest , biały - jest . Gratulacje . Może zdążę zobaczyć na żywo .
 12. Ja w victorinoxie też złapałem i to nawet sporo i TH linku też i tam nawet ścierałem AR szmatką.
 13. Szkoda, że tak grubo wystartowali z cena , chyba, że się nie znam bo nie wiem jaka specyfikacja. Zegarek ładny .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.