Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

PIRAMIDA PRESTIŻU - AKTUALNE WYNIKI

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam za odkopywanie przestarzałego (że hoho) tematu, ale mam pytanie - jak mniej więcej plasuje się w tym rankingu Vulcain?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba zbyt niszowa firma (chyba kilka tysięcy sztuk rocznie) żeby można było w miarę obiektywnie porównywać.

Ma rewelacyjnie wykończone zegarki, tylko własne mechanizmy i to z alarmem, nie ma modeli "budżetowych" - ale z drugiej strony mechanizm oparty na rozwiązaniu z lat 40'tych tylko zupełnie nowe technologia i naprawdę dobra jakość wykonania.

 

Dla mnie wyżej niż TH ale niżej niż Omega, pomimo że nie widzę Omegi na która bym swojego zamienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pinus: chyle czola przed Twoja wiedza, ale czy werki z alarmem to naprawde "in-house". Dla mnie wygladaja jak stary poczciwy AS, a w Vulcainach "vintage" to BYL po prostu AS. Cytochrom kiedys pokazywal takiego Vulcaina i daje slowo, byl gorszej jakosci od mojego Atlantica z alarmem.

 

EDIT: o tu jest ten watek:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38805-vulcain-recenzja-swierszcza/page__p__443234__hl__vulcain__fromsearch__1#entry443234


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krykiecik pochodzi chyba od AS, ale od lat 60 produkowany wspólnie przez Revue Thommenn i Vulcain. Po rozstaniu - RT leciał chyba na zapasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie by się znalazła taka firma jak ARCHIMADE ? Coś jak DAMASKO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Vacheron Constantin nie powinien byc top 1 albo jak juz 2 a nie 3? ;>


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.