Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    lukkluj

Zapytanie, które dostaliśmy jest chyba (oby) prowokacją dziennikarską: "Jestem lekarzem ginekologiem. Chciałbym zakupić pozytywne komentarze na swój temat na róznych portalach medycznych, forach dyskusyjnych, blogach itp. Chciałbym wiedziec czy po pierwsze świadczycie Państwo takie usługi, po drugie ile by cos takiego kosztowało w zalezności do liczby opinii i zapewne stron, na których miałyby być zamieszczone? Potrzebuję przynajmniej wstępną ofertę dziś do godziny 12."

Pokaż komentarze (2)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zenith NOS? Kaliber 305?

lepszej połowie się podoba. Pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin666

Marcin666
  • Użytkownik
  • 373 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 20:14

Witam

W temacie tego zegarka damskiego prośba o pomoc. Co uważacie? Nos? Kaliber 305 Zenitha? Jakoś na temat tego werku nic znaleźć nie mogę.
Czy warto się tym zegarkiem interesować? (poza faktem, że pasek za mały oczywiście B)

http://allegro.pl/ze...2053010371.html

czy to nie jakaś pasówka, normalnie nie mam pojęcia. Pomocy
  • 0

#2 Wasyl

Wasyl
  • Stowarzyszenie
  • 1480 postów

Napisano 18 styczeń 2012 - 11:01

Witam

W temacie tego zegarka damskiego prośba o pomoc. Co uważacie? Nos? Kaliber 305 Zenitha? Jakoś na temat tego werku nic znaleźć nie mogę.
Czy warto się tym zegarkiem interesować? (poza faktem, że pasek za mały oczywiście :)

http://allegro.pl/ze...2053010371.html

czy to nie jakaś pasówka, normalnie nie mam pojęcia. Pomocy

pasówka to to nie jest - wygląda ok. natomiast podoba mi się opis:
"Zegarek wykonany jest w calosci ze stali szlachetnej polaczonej czesciowo z 18k-zoltym zlotem".
a na deklu "base metal bezel, stainless steel back". czyli mosiężna złocona koperta ze stalowym deklem. żadne mecyje moim zdaniem. będzie się przecierać pozłotka a potem wyjdzie inne żółte...
Pozdrawiam,
  • 0

#3 zbyszke

zbyszke

Maly zuczek

• Użytkownik
  • 3165 postów

Napisano 18 styczeń 2012 - 11:08

Ladny jest i wyglada na malo uzywany.

Dla mnie (sadzac po wygladzie i logo) to raczej poczatek lat 1970-tych.

Zlocony on jest, miedzy uszami powinna byc wybita grubosc zlocenia, pewnie 20 mikronow.

Drogo sobie ktos zyczy, ale jak sie podoba to ja bym bral, porzadna maszyna i dobre pare lat sie ponosi, zanim zlocenie zacznie sie wyvcierac. A jak ma byc noszony sporadycznie, to juz w ogole zaden problem.
  • 0

#4 Marcin666

Marcin666
  • Użytkownik
  • 373 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 00:09

Dziękuję za pomoc.

Noszony zapewne sporadycznie będzie, bo mnie żona jeszcze niedawno wyprzedzała w ilości cykaczy :)
na to łączenie złota ze stalą też właśnie zwróciłem uwagę i mi się nie podobało.

Na szczęście nie pasówka, a tego obawiałem się najbardziej.

Co do wieku to też stawiałem na 70-te więc jestem już pewien.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych