Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marcin666

Użytkownik
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratki. Kawał zegara, bije po tyłku Seiko MM.
 2. Ale to jest fota genialna. Czy temu pamu można zrobić brzydkie zdjęcie? Bo już mnie po czaszce coś swędzi a jak swędzi zaczynam za dużo główkować
 3. Próbowałem być jednozegarkowcem, nie da się. Teraz nauczyłem się nosić na zmianę, nie wszystko noszę, ale często zmieniam.
 4. Dzięki Paweł, dzięki Bartek, czasami człowiek wdzięczny za nadgarstek z tych "średnich". Potężna łapa niestety często musi obejść się smakiem a te 34 i 36-ki to takie fajne zegarki Faktycznie ten bezel robi robotę, zegarek płaski i front nie ucieka do boków koperty przez co zegarek podchodzi wizualnie pod 37mm.
 5. niby 34mm a na ręku jakiś większy się wydaje
 6. Brazzi, chłopie, przecież ten zegar ma jedną z najładniejszych branzolet Orientowych
 7. To może niepokoić, że wytwórcy podróbek tak podskoczyli z jakością. Mają spore szanse nacięcia nie jednego w przypadku modeli robionych na standardowych etach (Heuer, starsze Omegi, Tudor, Breitling, Longines i sporo tu jeszcze wymieniać). Niestety podróbki są obecnie także w wersjach na etach i tu zaczyna się robić problem dla kupujących np na allegro i z lokalizacją np internet Granada czy Grenada czy Greenoble itd itp. W opisie poda, że mechanizm to eta i wszystko jest zgodne z prawdą. Allegro i tak nie zdejmie a jakby co wyśle zdjęcia mechanizmu swoje czy nie swoje co za różnica. Przy zachowaniu coraz lepszego poziomu odwzorowania, ryzyko rośnie z roku na rok. Mnie osobiście nie martwi to w wielkim stopniu, gdyż zaprzyjaźniony zegarmistrz po dokładniejszych oględzinach i dobrym obeznaniu z zegarkami dobrej klasy podróby na dzień dzisiejszy rozpoznać powinien. Problem powstanie w momencie kiedy co poniektórzy "biznesmeni" z allegro zaczną zajmować się podróbkami za 500 dolców i te wystawiać na allegro jako genuine, aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl. I na koniec cecha po której wpada większość fejków - waga - tutaj różnica to tylko 1 gram i to powaliło mnie najbardziej.
 8. Przepraszam, dlaczego nie? Chyba warto podać źródło informacji prawda? Wałek jest ewidentny i kolega zadał sobie sporo trudu aby to udowodnić, mało tego poświęcił czas i podał nam linka. Uważam, że sprawa jest profesjonalnie przedstawiona. Przepraszam kolego lukasz91rze ale czytając Twoje wypowiedzi i składając wątek do kupy można odnieść dziwne wrażenie ...
 9. Paweł, Inżynier imo wyłącznie na bransie, trzeba się będzie w przyszłości przymierzyć bo zegar jest świetny, nie mogę się napatrzeć.
 10. Panowie, macie coś do napisania merytorycznie w temacie?> Jeśli się orientujecie to jest temat o Heuerach. Przy okazji mój wakacyjny kompan.
 11. Z Brajtkami trzeba faktycznie cierpliwości, na szczęście sporo Brajtkow jest niezniszczonych i coś można upolować.
 12. Ostatnio przybył i po lekkim liftingu na rękę.
 13. Komórką niestety to nie focenie, zatem poprawka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.