Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

timeless

pytanie o montaż paska do zegarka ze"zintegrowaną b

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znajdziesz odpowiedni pasek (raczej mało prawdopodobne) albo sobie zrobisz (bardziej prawdopodobne) to się da :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej bym chyba pasek zgubił niż zrobił niestety. A na zamówienie w którymś z netowych sklepów? Tylko żeby nie kosztował więcej niż zegarek...

BTW, opinie n/t powyższego zegarka mile widziane, poważnie myślę o zakupie.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci do niego pasek?? Jest to taki akurat typ zegarka, który dobrze wygląda tylko z oryginalną bransoletą, bo tworzy z nią jedność. Przez te ''wypustki'' na kopercie, cokolwiek innego niż własnie oryginalna bransoleta będzie wyglądać jak ''rozwiązanie awaryjne'' Jak go kupisz z bransoleta, to chyba powinna być używana tylko ona.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Seiko 5 superior, sports albo diver ale nie chcę nosić na bransolecie. Zleciłem zadanie kumplowi który teraz przebywa w Osace. Japoński sprzedawca w salonie powiedział mu jednak, że przy zegarkach tego typu w ogóle nie jest możliwy montaż paska. Dziwi mnie to, bo na tym forum widziałem wiele diverów na paskach. Czy zatem diver tak, superior na zintegrowanej bransolecie nie, a japończyk się mylił?..


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Kup Samuraia i problem pasków rozwiązany heh.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Kin

Jako zegarmistrz mogę powiedzieć, że jest możliwe założenie paska praktycznie do każdego zegarka. Wszystko jest jednak kwestią ceny. Niestety, po wymianie oryginalna bransoleta mogłaby się nie nadawać do ponownego załozenia. Można założyć pasek na specjalnych dodatkowych nitach, albo przerobić końcówki bransolety znajdujące się przy samej kopercie. Jest to niestety czasochłonne i kosztowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.