Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Treevill

Moje Rakiety

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej Rakiety jestem szczególnie zadowolony bo sam ją naprawiłem a teraz doczekała się nowego szkiełka

post-34995-0-09585800-1347702581_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja najnowsza rzadka kieszonkowa Rakieta

post-34995-0-36842300-1347702699_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szatański" kieszonkowy Wostok :P czeka go wymiana szkiełka. Jest to mój drugi taki zegarek. Pierwszy jest Wostok precyzyjny (fotka tylko mechanizmu bo jego stan jest mizerny)

post-34995-0-49738000-1347702830_thumb.jpg

post-34995-0-64834900-1347702926_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevill piękne zegareczki! Przypomniał mi się Twój post z przed roku, w którym pisałeś o mechaniźmie kamertonowym prawdopodobnie zegarka NII, w dziale znalezisk. Może mógłbyś coś o tym więcej powiedziec?

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fotki kamertonowego zegarka NII trafiłem szukając fotek Slavy kamertonowej. Zaciekawił mnie ten mechanizm bo jak w przypadku Slavy nie jest on klonem Bulovy.Fotki umieściłem na forum mając nadzieje ze ktoś coś wie na ten temat bo ja w tej sprawie sam nic nie wiem.


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevill, widzę że masz słabość na punkcie rakiet :) czy Twoim zdaniem, jest sens pakować się w tą?? ->

http://allegro.pl/rakieta-na-chodzie-zlocona-au-20-i2708441203.html

 

i tak z ciekawości(jestem tu nowy, więc chyba nie naruszam jakiegoś punktu regulaminu?), gdzie i ile Cię kosztowały te nowo nabyte rakietowe kieszonki?

(konkretnie interesuje mnie ta z tarczą w miedzi)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej rakiety z linka to jeśli masz kasę to o nią walcz ale ja bym poczekał na taki model ale w lepszym stanie dużo chętnych jest wiec pewnie na 60 zł się skończy.

 

Za pozłocona kieszonkę 80 zl zapłaciłem (moim zdaniem mega fart) z wysyłką a za resztę zapłaciłem ok po 3 dyszki . Wystarczy cierpliwie czekać i trafi się tanio na alledrogo


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięk! chłopaku

ten sam sprzedający na innej aukcji oferuje wostoka, nad którym właśnie medytuję i tak sobie pomyślałem, że łynkę go razem z rakietą... potrzebuję odrobinki konsultacji, bo w sumie słabo orientuję się w rynku i z drugiej strony zaczynam mieć obawy, że przestaję kontrolować ten mój świeży zegarkowy zajob :)

 

z identyczną miedzianą kieszonką (przecudnej urody) było tak: dziadek z ostatniego niedzielnego bazaru oferował mi identyczną, a że zna mnie bo regularnie u niego coś kupuję, nawet dość mocno zjechał z ceną (z 8 dyszek do 6) Odpuściłem i polazłem dalej, bo pomyślałem sobie "na cholerę ci chłopie taka sikora skoro kolekcjonujesz naręczne?" Ponieważ nic innego nie znalazłem, lekko się już podpaliłem na tą rakietę, ale gdy dolazłem do stolika dziadka ...właśnie odlatywała do nowego właściciela! zapewne podobnego pierdolca jak my! :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny nowy mój nabytek - długo wyczekiwana prze zemnie Rakieta antymagnetyczna. Mimo że ma skazę na tarczy i ubytek farby na wskazówce godzinowej to moim zdaniem prezentuje się bardzo dobrze.

post-34995-0-04866600-1351411926_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Treevill, że wcinam się w rakety z pytaniem o wostoczka... czy ten "szatański" okaz to naprawdę "precyzyjny" z mechanizmem cal.2809 ?!?!?!?!?

 

...tylko osochozi z tą tarczą? ...składak?


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Treevill, że wcinam się w rakety z pytaniem o wostoczka... czy ten "szatański" okaz to naprawdę "precyzyjny" z mechanizmem cal.2809 ?!?!?!?!?

 

to są dwa rożne zegarki . łączą je tylko trzy szóstki w numerach

 

...tylko osochozi z tą tarczą? ...składak?

 

na tarczy są dwie ciemne plamy . jedna pod indeksem godziny pierwszej a druga mniejsza pomiędzy pierwszą a druga godziną


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osochozi z tą tarczą? ...składak?

Weź mnie nie osłabiaj z tymi plamkami... albo wyretuszowałeś zdjęcie, albo masz kompletnego bzika! ja żadnych plam nie dostrzegłem :)

 

Nie pasił mi napis "17 jewels" z tarczy i tym "22 kamnja" na mechanizmie (wostok-precision), ale już napisałeś, że zdjęcia nie są jednego zegarka.


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa kolejne nabytki kupione za bardzo małe pieniądze :)

 

Rakietowa kieszonka w stanie prawie NOS

post-34995-0-74888600-1355393241_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta kwarcowa w stanie NOS

post-34995-0-53693900-1355393301_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to ta z alle ?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta co była ostatnio na all


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuksiarzu :) zapomniałem ustawić snajpera :(

niech się dobrze nosi


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy miałem okazję kupić taką rakietę kwarcową i zawsze nie decydowałem się na nią bo nie wygląda mi za ciekawie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie taki nabytek się pojawił

post-34995-0-04536800-1359728537_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie taki dzień (za rok może dwa ) , że i moje skarby tu pokaże ;)

 

A póki co podziwiam Wasze zasoby. Szczerze piszę - zazdroszczę takich kolekcji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Łoooo matko z córkum :)"

 

Treevill się zbroi, rakiety mu nie wystarczają silosy rakietowe zaczyna kupować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można powiedzieć że się zbroje i pokaże nowy nabytek - jedna z pozycji na liście do odhaczenia

post-34995-0-66232900-1360595994_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można powiedzieć że się zbroje i pokaże nowy nabytek - jedna z pozycji na liście do odhaczenia

A więc to taką Rakietę - budzik miałeś na swojej wish-liście. Bo już myślałem, że chciałeś zdobyć praktycznie nieosiągalną naręczną Rakietę-budzik 3031.

Ale ten nienaręczny budzik jest bardzo ładny, zatem pogratulować :) Udało Ci się zdobyć egzemplarz z sekundnikiem, co w tych budzikach wcale nie jest normą (sam sekundnik jest dość trudny do zdobycia, bo ma długą tulejkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc to taką Rakietę - budzik miałeś na swojej wish-liście. Bo już myślałem, że chciałeś zdobyć praktycznie nieosiągalną naręczną Rakietę-budzik 3031.

Ale ten nienaręczny budzik jest bardzo ładny, zatem pogratulować :) Udało Ci się zdobyć egzemplarz z sekundnikiem, co w tych budzikach wcale nie jest normą (sam sekundnik jest dość trudny do zdobycia, bo ma długą tulejkę).

skoro ci z grubymi portfelami nie maja 3031 to gdzie ja tam szara myszka do takiego artefaktu

i dziękuje za gratulacje


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.