Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

profaner

Użytkownik
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. ten szturman to nie jest przypadkiem przerobiona Pabieda? ;-)
 2. ke? KGB? ;-) http://allegro.pl/zegarek-kgb-poljot-rozowe-zloto-proba-583-14k-i4852939375.html
 3. NightDream co to za pasek? Ja swoją sławę zaopatrzyłem w taki niskokosztowy :-)
 4. Jakoś ostatnio wróciłem do przeglądania alle... i wydaje mi się że jest dużo więcej fajnych rusów niż kiedyś. Niby dobrze ale ceny często są porażające.
 5. No dobra - skusiłeś mnie.. chociaż mam różne wątpliwości.. sama flaga została przecież wprowadzona aż pół roku po rozpadzie ZSRR. Gdyby Gregorian nie wziął... Ja z automatu założyłem, że zegarek został wykonany po rozpadzie sojuza.
 6. Sursum te tarcze do sputników to chyna nienajleprzy przykład. Nie znam się na tym jakoś super na tym ale 50% z nich to na 100% "fejki" co do pozostałych 50% to na 80% "fejki" Wiem bo szukam sputnika :-) permanetnie ;-)
 7. hehe właśnie miałem napisać że to zboczeńcy :-) Ja mam za dużo hobby (hobbiuf - liczba mnoga) i kupuje zegarki tak jak TabaQ bo jest okazja albo bo mi się podobją. Po 3 latach nie licząc złomów lub tych których nie noszę mam może 10 sztuk - ściana mi nie grozi :-)
 8. dla chcącego nic trudnego... jakbyś się uparł to monetę też można zepsuć
 9. dziękuję koledzy za odpowiedz dotyczącą rocznicy pabiedy :-) 1945-1995 Bardzo lubie zegarki upamiętniające akurat tą rocznicę. Też mi się wydawało że to poprostu radosna twórczość i tyle bo oba wyglądają niezle.
 10. 2 zegarki w 2 roznych kopertach... Czy ten pierwszy jest jakimś składakiem czy to poprostu radosna twórczosc rosyjska? http://allegro.pl/zegarek-radziecki-komandirski-wostok-i4858597575.html http://allegro.pl/wostok-komandirskie-idealny-stan-i4840360072.html
 11. no własnie w takiej kopercie był jak Gregorian wrzucił. Moim zdaniem super efekt, nadaje sie do codziennego noszenia ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.