Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pdrog

Deep Blue Pro Sun Diver 1000 Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze pomoglem? ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już u mnie jest sea diver w wersji czarnej, recka dosyć mocno mnie ukierunkowała, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowa o takim zegarku, jak moj, to on nie jest czarny. ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choruję na ten zegarek a mianowicie DEEP BLUE Pro San Diver 1000 od jakiegoś czasu,tydzień temu kupiłem go na stronie Atomic Time PL lecz jak na razie czekam na przesyłkę. Ma być dostarczony do piątku 2 września 2016 r,jestem ciekaw mojej reakcji jak już będzie i napiszę kilka słów na forum. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choruję na ten zegarek a mianowicie DEEP BLUE Pro San Diver 1000 od jakiegoś czasu,tydzień temu kupiłem go na stronie Atomic Time PL lecz jak na razie czekam na przesyłkę. Ma być dostarczony do piątku 2 września 2016 r,jestem ciekaw mojej reakcji jak już będzie i napiszę kilka słów na forum. Pozdrawiam !

Dostałeś zegarek?

Napisz parę słów, bo chętnie wydam złotówki na tego DB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda rewelacyjnie,  chyba też takiego poszukam po tej lekturze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki bezel ma 3 rewizja tego zegarka ? metal, szafir, ceramika ?


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a jaka jest roznica miedzy sun i sea diver ? Bo sun divera nie ma na stronie. Nadal go nosicie polecacie po czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi o 500 zł drożej niż sea diver ? wygląda podobnie skąd ta róznica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tu chodzi o marże sklepu, w tym akurat przypadku tj.(akurat tego sklepu) Sea jest droższy niż Sun.

Pamiętaj że ceny są podane  w dolarach australijskich.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a jaka jest roznica miedzy sun i sea diver ? Bo sun divera nie ma na stronie. Nadal go nosicie polecacie po czasie ?

Ja swojego mam nadal - to już piaty rok jak widzę (poprawiłem zdjęcia w poście powyżej) - przez ten okres przez moje pudełko z zegarkami "przewędrowało" blisko dwieście różnych czasomierzy, a ten DB się utrzymał... pewnie spora zasługa w tym tego że mój model jest strasznie rzadki, ale nie można też powiedzieć że nie zwraca uwagi na siebie co jest dość przyjemne. W sumie to jeden z nielicznych zegarków o które mnie pytano na ulicy... a w salonie Apart'u zrobił furorę jak jeden z modeli Doxa poszedłem z nim na łapię oglądać.

 

Sun maja szlif słoneczkowy a sea maja chyba matowe tarcze - tak mi się wydaje... ale łapy sobie za to uciąć nie dam... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.