Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Omega Speedmaster Day-Date Chrono

Autentyczność omega speedmaster

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 domdok

domdok
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 17:58

Nigdzie nie widziałem, żeby to już gdzieś wklejano.
Wiarygodność sprzedawcy żadna, sam zegarek wygląda jak zupełna nówka, niby z pudełkiem, tylko nie wiadomo czy od tego zegarka.
http://allegro.pl/om...3123212235.html
na tylnym deklu jest chyba jakaś nalepka mała.
Ogółem sprzedawca nie wysyła za pobraniem, odbiór osobisty też po wpłacie na konto. Na wpłatę czeka tylko dwa dni. Odbiór dopiero po 14.04. Wszystko dość podejrzane.

Użytkownik domdok edytował ten post 26 marzec 2013 - 18:01

• 0

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 09:58

Tak jak napisales, wszystko razem powoduje, ze ryzyko zakupu u tego sprzedawcy jest bardzo wysokie. Jak ktos ma 2 komentarze, nie ma nic do ukrycia i naprawde chce sprzedac prawdziwy zegarek to moim zdaniem nie powienien stawiac takich warunków.
  • 0

#3 poiuyt

poiuyt
  • Użytkownik
  • 1668 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 10:46

Albo facet chce wcisnąć kit, albo sobie nie zdaje sprawy, że stawiając takie warunki sprzeda go za klika setek, jak nie tysięcy mniej, niż przy bardziej prokonsumenckiej polityce płatności i odbioru. Zegarek ze zdjęć wydaje się ok, więc jak lubisz dreszczyk emocji, to licytuj. No risk no fun ;) Jednak pamiętaj, że PayU to nie Paypal. Niby masz Program Ochrony Kupującego, ale działa on jak działa - dosyć uznaniowo i nawet dochowanie wszelkich procedur nie gwarantuje zwrotu kasy (w Paypal też zresztą nie).
  • 0

#4 domdok

domdok
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 14:42

gdyby była możliwa zapłata gotówką przy odbiorze pewnie bym się skusił i przejechał po ten zegarek. Ale warunki sprzedającego nie do przyjęcia jak dla mnie.
  • 0

#5 skoczek

skoczek
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 22:56

gdyby była możliwa zapłata gotówką przy odbiorze pewnie bym się skusił i przejechał po ten zegarek. Ale warunki sprzedającego nie do przyjęcia jak dla mnie.

Gdyby gdyby była możliwość to by była zupełnie inna cena...
Na kilometr śmierdzi oszustwem.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: omega, speedmaster

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych