Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

grejtfrut

Użytkownik
  • Content Count

    160
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

31 Początkujący

Recent Profile Visitors

639 profile views
  1. Sprzedam (lub zamienię za coś ciekawego, możliwe dopłaty w obie strony) Rado Captain Cook 45mm, tytan i ceramika. Zachowawczo 8/10, tj. ja nie widzę śladów używania, ale pasek jest chyba nieoryginalny - jakkolwiek bardzo podobny (ten wygląda na nieużywany, ja nosiłem na innym). W zestawie pudełka i papierologia oraz dodatkowy, nieużywany, ręcznie szyty ciekawy pasek od Mickiewicza. Zegarek jest przepiękny i zrobiony doskonale, z wyjątkowo trwałych materiałów. Rezerwa chodu 80h, szkło szafirowe ze świetnym antyrefleksem, ceramiczny jednokierunkowy bezel, zakręcana koronka, wodoszczelność 20atm, bardzo mocna i piękna luma. Tarcza jest niezwykła, ciężko uchwycić kolor który stale się zmienia i w zależności od światła staje się czarny, szary, granatowy lub niebieski. Wymiary: Średnica 45mm (48mm z koronką), l2l 54mm, wysokość 13,8mm, szerokość paska 24mm. Zegarek do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Krośnie, Tarnowie, Rzeszowie i w Krakowie. Wysyłka po mojej stronie, cena 6543 pln.
  2. Stan 8/10, w zestawie NATO i ori bransoleta. Super wygląda, zwłaszcza w słońcu. Duży fun factor. 1950 pln + KW.
  3. Stan zachowawczo 9,5/10 - ja nie widzę śladów używania. Na deklu folia. W zestawie oryginalna branoleta (nieużywana) i skórzany pasek w stanie super. Ogólnie pewnie z 10 razy na ręku. Pudło, papiery w zestawie. 43 mm, tryt, wstrząsoodporny, antymagnetyczny, w środku ETA 2824-2 Elabore. Cena 3950pln plus KW.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.