Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

domdok

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Trójmiasto/ Warszawa
 • Hobby
  zegarki, motoryzacja, architektura, bieganie, rower
 1. Ok, powiem szczerze, że mi też zbrzydło. Pomyślę o czyms innym, trochę chodzi za mną guma ala mesh. https://static1.squarespace.com/static/512f9596e4b0ed945e3306aa/t/56f95296f8baf3d42c864c7e/1459180190719/
 2. Zastanawiam się teraz nad takim wdziankiem, co sądzicie?
 3. No pasek niestety trochę przydługi, zapinany na środkową dziurkę, nadgarstek coś koło 17,5-17,8. Jest to rozmiar 44, więc i tak mniejszy. Do marki ciągle nie byłem przekonany, teraz po zakupie myślę, że to dobry wybór.
 4. Może to nic przy nowej marine, niemniej od dziś stałem się również klubowiczem Steinhart. Drogą kupna nabyłem od jednego z użytkowników NAV B-UHR II Vintage tytanowy 44mm, zegarek dostał dziś nowy pasek nato.
 5. od dłuższego czasu poluję na jakiegoś taga, niemniej parę miesięcy temu zajrzałem do tego wątku i pomimo początkowego sceptycyzmu do marki, dziś jestem już przekonany o wpisaniu Steinharta NAV B-Uhr na moją listę zakupów. Małe pytanko co do szkła (trudno to wypatrzeć ze zdjęć), jak rozumiem jest ono nieco wypukłe?
 6. Epos niewątpliwie bardzo mi się spodobał jako marka (choć początkowo, przed zakupem, byłem bardzo sceptyczny), następnym krokiem będzie breitling superocean lub jakiś tag
 7. Niby rodzina, a tak różne charaktery. Dziś do sportowca dołączył kuzyn elegant, Epos Passion
 8. Kiedyś mi się nie zupełnie nie podobała ta firma, do momentu zobaczenia SuperOcean, szczególnie na meshu wyglądają gustownie. To mój plan na 2014, kalendarz na 2013 już zapełniony.
 9. nie wiem czy znasz może tą galerię: http://www.heirloom2.com/omega_dynamic.htm Jest tam tyle możliwości kolorystycznych, materiałowych, kształtów. Niektóre to bardzo rzadkie i mało spotykane egzemplarze.
 10. Super zegarek, miałem kiedyś dynamika, nadal mam do tego zegarka sentyment, chociaż z czasem zacząłem uważać, że powinien być nieco większy. Zdjęcie nie moje, ale dokładnie taki sam pasek i tarczę posiadał mój egzemplarz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.