Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

four

Kupię G-Shocka - metalowego / stalowego

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję G-Shocka ale jakiegoś w metalowej kopercie typu: DW-5000, DW-520 ,DW-5400. O ile się nie mylę to i 5600C miał metalową kopertę. Nie znam się aż tak dobrze na G-Shockach, może koledzy pomożecie mi jakie jeszcze modele po ściągnięciu bezela ukażą piękną stalową kopertę. Wydaje mi się że G-Shocki ogólnodostępne na alledrogo ( DW-5600E ) są już w plastikowych kopertach. A może wiecie gdzie można kupić taki zegarek? A może ktoś ma do odsprzedania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo dzięki za tak szybką reakcje. Martwi mnie tylko ten przekrzywiony moduł, ale wierze że da się to faktycznie naprawić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta G-shocków screwback (stalowych, zakręcany dekiel) zdarza się rzadko, więc rzuca się w oczy. A mówiąc szczerze cena to rewelacja, a kolega znany i poważany. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba we wszystkich G z ciekłym wyświetlaczem nie ma bezpośredniego, sztywnego mocowania mechanizmu do koperty i jest odrobina luzu w kopercie więc poprawienie tego powinno być bezproblemowe.

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ja miałem kiedys problem ustawic to w DW5600E

-a co do G....to jest jeszcze DW5000SL /cieżko dostepny/ i  frogman DW9900 w tytnie i rozmiarowo naprawde nie wiele wiekszy od serii 5XXX :)

wiem bo miałem i zaluje ze sprzedałem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba we wszystkich G z ciekłym wyświetlaczem nie ma bezpośredniego, sztywnego mocowania mechanizmu do koperty i jest odrobina luzu w kopercie więc poprawienie tego powinno być bezproblemowe.

 

KJ

Nie ma żadnego problemu z poprawieniem tego.

Po prostu trzeba odkręcić dekiel i wyrównać modół.

 

W ogóle jak na taki stan to dobra cena była za tego DW-5600C.


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety DW-5600C poszedł mi sprzed nosa. Miałem podjąc decyzje w minucie, a nie zastanawiać się godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ten od forumowego kolegi byl w swietnym stanie.Sam sie nad nim zastanawialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem wkońcu DW-5600C! I co najlepsze w stanie kolekcjonerskim. Nówka sztuka! Zero uszkodzeń! Aż szkoda na ręce nosić. Wszystko dzieki uprzejmości jednego z kolegów z forum. Na dniach porobie fotki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie robione telefonem, więc nie oddają stanu zegarka.

 

post-65449-0-41986000-1380980537_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze ddrroonnee na watchuseek istnieje kilka kombinacji caseback'ów w modelu dw5600. W jednym z nich słowo "Japonia" jest nieobecne w caseback'u. Niektórzy przypuszczają iż model taki być może nie został wyprodukowany w Japonii. Taki casebeck występował często w modelach DW-5600C-9V gold i DW-5600C-9CV i często moduł wyposażony jest w zielone podświetlenie - tak jak właśnie w moim. Są podobno rzadkie. modele.

 

 

post-65449-0-85573000-1381074569_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Taaaak!!! to jest dekiel  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru.

Jest to doskonały model.

Co do tego typu dekla to wydaje mi się, że jest to jeden z ostatnich wypustów serii 5600C.

Opócz różnych rodzajów dekli są też różne koperty np. JAPAN A, JAPAN H i JAPAN Y są inaczej wykonene :)


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo sobie poczytałem ostatnio na internecie o modelach DW5600C i też doszedłem do wniosku iż jest to ostatni wypust tego modelu. Generalnie jeszcze jestem pod wrażeniem tego konkretnego modelu. Chciałem kupić ten zegarek żeby go nosić na co dzień, ale jego stan jest tak perfekcyjnie nowy że szkoda mi go zakładać na rękę J Teraz myślę o zakupie modelu DW5600E do noszenia na co dzień, aby model C mógł leżeć sobie na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.