Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Tasix95

Casio ga 110 czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tasix95

Jestem tu nowy wiec trzeba sie przywitac Witam ;) chce kupic g shocka spodobal mi sie model ga 110 chcialem bialy ale szybko sie brudza i stwierdzilem ze czarny 1A mialem go zamawiac ale ktos napisal ze jest nieczytelny wyswietlacz i w dzien i w nocy i podswietlenie tez do kitu chcialem zapytac o opinie uzytkownikow czy to prawda i czy w ogole jest wart zakupu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelność to kwestia do pewnych granic subiektywna, ale z całej serii GA najlepszy pod tym względem wydaje się GA-150 w podstawowej wersji. Natomiast 110 wręcz przeciwnie, moim zdaniem jeden z gorszych.

 

Co do podświetlenia diodowego to do odczytu godziny ze wskazówek wystarcza, ale wyświetlaczy nie oświetla. Wiele osób kupujących te zegarki godzinę odczytuje właśnie z tego malutkiego ekraniku, co jest delikatnie mówiąc mało logicznym pomysłem. Tak więc jeśli wskazówki chcesz mieć tylko "dla bajeru", to pomyśl o czymś całkowicie cyfrowym - np. GD-100 w tej samej kopercie.

 

Wspomniany GA-150 - sam oceń. :)

 

GA-150_003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci model GA100 1a. Tez wskazowkacz i o wiele bardziej czytelny, ponieważ ma kontrastowe białe wskazówki na czarnym tle;) posiadam i bardzo go lubię a z seria ga110 ogólnie jest bardzo nie czytelna chyba w każdej wersji już chyba tylko GA300 są gorsze w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo GA-150MF 1AER z czerwona tarczą


CASIO MTP-1183A-1AEF ; CASIO AW-81D-1AVEF ; CASIO GW800-1AV ; CASIO RISEMAN GW-9200 ; CASIO CMD-40B ; CASIO PRW-2500 ; CASIO GW-M5610  ; CASIO GW-9230 ; CASIO GW-9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Wlasnie inne g shocki mi sie nie podobaja tylko ten model i cena mi odpowiada.Wlasnie glownie chodzilo mi o czytelnosc wyswietlacza.Wskazowek mogloby nie byc w tym modelu.Ogladalem cyfrowe na poczatku ale strasznie mi sie nie podobaja mozliwe ze mam dziwny gust ;)Dzieki wielkie za opinie ;)Szkoda ze nie mam mozliwosci zobaczenia na zywo ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak Ci się podoba to bierz godzinę zawsze można sprawdzić na telefonie ;p nasze opinie nie sprawia ze ten model będzie bardziej czytelny ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Ha ha no tak ;) Ale jednak poszukam czegos bardziej czytelnego i funkcjonalnego ;) Dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może GD-350-1B? Moim zdaniem bardzo udane połączenie fajnego wyglądu i praktyczności zegarka cyfrowego. :)

 

 

6t.jpg

 

1097644d1369486462-gd-350-should-i-get-2

 

g-shock+gd350-1b+black+gd350+hullabaloo+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

GD-100BW-1ER

Poszukalem poszuklem i jest to jedyny cyfrowy ktory mi sie spodobal jak u niego z czytelnoscia ??? Sorki za zamieszanie ale nie chce sie rozczarowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dość nietypowy, "lustrzany" wyświetlacz, nie widziałem go nigdy na żywo i trudno mi stwierdzić, jak refleksy mogą wpływać na jego czytelność, ale na pewno będzie ona dużo lepsza niż na maleńkim ekraniku w zegarku analogowo-cyfrowym. No i masz normalne podświetlenie. :)

 

GD-100BW-1JF_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Czesc :) Czytajac forum widze ze orientujesz sie w allegrowiczach wysylales mi kiedys aukcje ale mialem niespodziewany wydatek i mi przepadla ale znalazlem taka aukcje http://allegro.pl/zegarek-casio-dw-6900nb-7er-g-shock-komunia-wawa-i4280226020.html oceny dobre ale nie mam pewnosci czy to zaufany allegrowicz ;) Chodzi mi glownie czy to orginal czy faktycznie istnieje mozliwosc przedluzenia gwarancji u tego goscia :)

 

POZDRAWIAM :)

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Oryginał, sprzedawca sprawdzony, gwara zibi z możliwością jej przedłużenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbardziej sprawdzonych sprzedawców. Polecam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Oki to nic tylko zamawiac bo cena najlepsza ;)

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

w tym GD350 1B jego wyswietlacz bardzo przypomina mi negatyw w GW810 BD...jezeli sa wykonane tak samo to jego czytelnosc moze byc dobra

 

napewno wygrywa z mudmanem 9010MB - mialem porownanie

wedlug mnie kiepskie sa tez fioletowe,zolte,zielone,czerwone itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :) Czytajac forum widze ze orientujesz sie w allegrowiczach wysylales mi kiedys aukcje ale mialem niespodziewany wydatek i mi przepadla ale znalazlem taka aukcje http://allegro.pl/zegarek-casio-dw-6900nb-7er-g-shock-komunia-wawa-i4280226020.html oceny dobre ale nie mam pewnosci czy to zaufany allegrowicz ;) Chodzi mi glownie czy to orginal czy faktycznie istnieje mozliwosc przedluzenia gwarancji u tego goscia :)

 

POZDRAWIAM :)

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

 

Za dwa miesiące będzie nowy temat o ścieraniu się białych G...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Nie bedzie ;)Wiem z czym sie to wiaze ;)

 

Tapnięte Z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Za dwa miesiące będzie nowy temat o ścieraniu się białych G...

:D

 

Nie bedzie ;)Wiem z czym sie to wiaze ;)

 

Tapnięte Z LG G2

Ten temat  założyłeś  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Taaa :) Wiec nowego juz nie bedzie ;)

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.