Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

keysersoze

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ok, znalazłem z Miyotą, 11.11 za 80 USD będzie, więc kilka dni poczekam . Dzięki.
 2. Parnis Submariner na Ali - brać od pierwszego lepszego, czy jest jakaś róznica? Niektóre są za 75, niektóre za 90 USD.
 3. Czesc, zarysalem mojego Raya 2 i mysle, czy w Poznaniu znajde fachowca, ktory albo wymieni szklo albo spoleruje? Druga sprawa - pomalowanie wskazowek w Casio EF-503D, z czerwieni na biel.
 4. Zainteresowałem się Parnisem podanym przez Was, ale również homage Submarinera, a także Corgeut (Black Bay). Pytanie brzmi, który z nich jest najmniejszy? Nie mogę natrafić na porównanie tych zegarków z Rayem albo SKX007.
 5. Chciałbym kupić jakiegoś divera 36-40mm. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Wzór, ideał to Tudor Submariner 75090...
 6. Szukam klasycznego garniturowca z białą tarczą - w bdb stanie, mam już złotego Łucza, więc pora na coś srebrnego. Proszę o oferty. Bardzo mile widziane wskazówki "dauphine" (jak się na nie mówi po polsku?).
 7. @Turrican - no tak, jestem tego świadomy, ale jednak +1 do wyglądu wg mnie jest ;-). @dodge66 - świetnie wyglądał! Orientujecie się gdzie znajdę takie szkiełko?
 8. Czy takie szkiełko hesalitowe można by zamontować do Casio EF503? Chcę z niego zrobić trochę homage Speedmastera .
 9. Nie chciałbym tego sam robić, chcę to zlecić, ale nie wiem komu i gdzie... z innych modeli też nie pasują, a to niebieskie, a to srebrne, złote.
 10. Cześć, chciałbym wymienić bądź pomalować wskazówki w Casio EF503. Chodzi o te czerwone sekundowe wskazówki. Poszukuję takich samych, ale białych. W grę wchodzi również ich pomalowanie. Ani nie wymieniałem wskazówek, ani ich nie malowałem. Proszę o pomoc .
 11. Też za mną chodzi coś w tym stylu, ale jak patrzę na starsze ref to niestety odechciewa mi się kupować nowsze .
 12. Przyszedł do mnie dzisiaj Tisell z HK - szybko poszło, ale wysłany priorytetem, udało się bez cła i vatu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.