Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sebo7w7sebo7w7

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. DST miałem OFF to chyba było przyczyną źle pokazywanej godziny, zmieniłem na AUTO. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka Tak swoją drogą to te filmy opisujące funkcje robią niesamowitą robotę!
 2. Panowie, taka sprawa. Zegarek g-shock GAW 100, od zmiany czasu na letni (tj. 29 marca b.r.) co noc gdy następuje synchronizacja zegarek cofa o godzinę, nie rozumiem o co chodzi, strefę czasową mam ustawioną na Berlin. Zawsze przy zmianie czasu, czy to zimowy czy letni mam z tym problem. Tak ma być czy coś da się ustawić? W ostateczności ustawię wieczorem godzinę do przodu aby zegarek mógł się cofnąć o tą godzinę i pewnie będzie git. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 3. OK, załapałem, korekta położenia wskazówek pomogła.
 4. Panowie, jak nastawić w modelu GAW-100 aby wskazówki pokazywały tą samą godzinę co okienko z elektronicznym czasem?
 5. mój trzeci g-shock, czy to już choroba? podczas zakupu prosiłem kobietę w sklepie aby mi zsynchronizowała cyfrowy z analogowym (cyfrowy wyświetlał datę :-D - jaki ja durny), później dotarło do mnie przecież, że zegarek sam się nastawia automatycznie. Ot taka historyja
 6. Jaka jest różnica między gba-800 a ga-800? chodzi mi o bezel oraz pasek. Wyglądają niemal identycznie jednak gba posiada coś przypominajacego skrzydełka, czyli spasowanie paska do ga 800 odpada?
 7. Gdzie kupujecie paski i inne wdzianka do g-shocka? szukam czarnego kompletu do GA-800 ...
 8. rzucam asa i żądam kolor ... czerwony [emoji14] mój pierwszy G ...
 9. mam takie pytanie i potrzebuje w miare szybkiej odpowiedzi czy 149€ za gw 7900 to dobra cena? chodzi o nową sztukę ...
 10. dziękuję za propozycje Te "kwadratowe" g-shock'i jakoś do mnie nie trafiają, wolę jak koperta przypomina okrąg. Zastanawia mnie model GST W130l mogę go nabyć za 210€ za granicą, GW9400 (300€) wydaje się strasznie wielki jak na moją rękę ale to chyba udam sie do sklepu i przymierzę sobie i zobaczę.
 11. Cześć wszystkim! Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o zegarki dla, którego wybór czasomierza opierał się głownie na podstawie wyglądu ... Do tej pory na kumunię miałem elektroniczny Casio a bylo to 20 lat temu oraz 5 lat temu nabylem fossil'a ch 2565 jednak szybko pozbylem sie go. Mam 800-1300zł maksimum i szukam czegoś co jest warte wydania tego, czyli jakość/cena. Mam szczupły nadgarstek 17-18cm, ręka jest poprostu chuda Chyba tylko elektroniczne wchodzą w możliwość zakupu ponieważ, wskazówki spowalniają odczyt godziny przeze mnie, większość w mgnieniu oka podaje "która jest" a ja to robię zwykle ciut wolniej, pewnie kwestia przyzwyczajenia. Zegarek ma towarzyszyć mi raczej na codzień, do pracy (remonty) i do luźnych wyjść w dżinsach, t-shirt. Jak narazie mocno zainteresowany jestem serią G-Shock z wbudowanym waveceptor'em... Którym model wybrac? Moze jakieś inne propozycje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.