Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

user1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

91 profile views
 1. Szukam takiej tarczy, czarnej, lub niebieskiej w dobrym stanie, ale z rosyjskimi napisami. Ewentualnie taki bezel pasujący do starszych beczek w bardzo dobrym stanie. \ (zdjęcie z google)
 2. Macie jakąś świecącą masę na wskazówki i indeksy amfibii? Najlepiej w kolorze oryginalnej.
 3. https://allegro.pl/rzadka-niezla-amfibia-beczka-18-kam-f-strielki-i7530851076.html#thumb/5 Co sądzicie, dałoby się to spolerować, co z koronką i wskazówką sekundową? Bezel pasuje od noworuskich?
 4. Fakt, przepraszam, nie doczytałem, a temat wydawał się idealny na moje pytanie. Dziękuję za pomoc.
 5. W końcu mam swojego, zakupiony od kolegi z forum
 6. Witam, nie orientuje się ktoś, czy i gdzie można kupić wskazówki do amfibii, o takie https://e.allegroimg.com/s512/03d795/1d38573b478aa080d169e1acfcbe (zdjęcie pożyczone)? Wszędzie widzę strzałki.
 7. Wczoraj się kończyła licytacja na alle.., cena imo spoko, ale już jednego mam to nie licytowałem, skończyło się jakoś 415zł+wysyłka.
 8. Ja tam majtka noszę, sumo nie brałem pod uwagę ze względu na rozmiar(Seiko oglądałem na 4R, a nie 6R), podobają mi się trochę mniejsze zegarki, a i cena korzystna. Mam go pół roku, to mój jedyny automat, korzystam z niego codziennie, do pracy, na rower, bieganie, kajak, jezioro, góry, namiot i jak na razie jestem zadowolony, punktualny, nigdy się nie zatrzymał, odporny na wstrząsy, nie trzeba się o niego przesadnie martwić, byle jeszcze tak z 20 lat wytrzymał
 9. Ja na co dzień szukałem automatu, bo uważam że jak już mieć automat to właśnie na co dzień. Do formalnego stroju mam kwarca, od święta wyciągany, bateria wystarcza na kilka lat. Może kolejny będzie Eco-Drive, bo Citizeny się mi podobają, ale też nie na co dzień, tylko dodatkowo.
 10. Miałem taki sam dylemat, skx odpadł, został Citizen i Orient do wyboru. Jako kompromis kupiłem Citizena ny0040 jako zegarek edc/sportowy, ale myślę, że za jakiś czas(jak będą fundusze) powróci pytanie Orient Ray2 vs Citizen (np BN0190-82E)
 11. Raczej niewielka szansa, że ktoś z forum go posiada, jak się jej podoba to na pewno warto ^^ Moja wybrała Adriatice(w przeciwieństwie do mnie jej japońce się nie podobały), bateria, szafir i cena niższa
 12. Citizen Promaster NY0040 vs Citizen Promaster BN0150-10E Mam podobny dylemat co autor, zastanawiałem się nad SKX007 i Orientem Ray 2, ale chciałbym bardziej sportowy zegarek, orient wydaje mi się zbyt elegancki w porównaniu do tego jak się na co dzień noszę, za to SKX ma niezbyt ładną tarczę. Zwróciłem uwagę na Citizena, który ma ładniejszą tarczę, poza tym podoba mi się ten styl japońskich diverów, kopie submarinera mnie nudzą. Chciałbym ten zegarek traktować jako edc-sportowy(pracuje na produkcji, nie chodzę pod krawatem codziennie), nurkować nie będę, ale rowerem po polnych drogach lubię jeździć, czasem pobiegam, bushcraft, ewentualnie pływanie. Tutaj dochodzimy do sedna, automat, czy Eco-Drive bardziej wytrzymały do tych zastosowań, z jednej strony kwarc niby wytrzymalszy, z drugiej automaty też potrafią działać latami, do tego to podobno diver, co sądzicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.