Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silarox

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

35 profile views
 1. Ok, wezmę tego Casio. Takie pytanko, czy w zegarkach klasycznych zabezpieczacie szkiełko dodatkowo osłonką?
 2. Witam, szukam zegarka uniwersalnego, w miarę taniego z mocniejszym szkiełkiem (szafirowe) i niebieską tarczą, raczej skórzanym paskiem (lekkośc). Na allegro znalazłem 3 modele: Casio SAPPHIRE MTS-100L 2A Candino C4638/3 Pierre Ricaud Sapphire P60035.5155Q Najbardziej podoba mi się Casio ale powiedzcei coś o tych firmach, Casio to Japonia, Candino - Szwajcaria, a Pierre to - Niemcy/Francja?
 3. Nom, coś w ten deseń. Powiedz czy mierzy ciśnienie w miarę dobrze? Sprawdzałeś to jakoś?
 4. Witam, czy posiada ktoś jakiegoś smartwatcha mierzącego ciśnienie? Zależy mi na zegarku z dobrym pomiarem ciśnienia i pulsu + aktualna pogoda. Ktoś coś poleci? Pozdrawiam
 5. Witam, czy jest jakiś zegarek, który posiadałby poniższe funkcje: 1) termometr zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny (chodzi o czujnik), barometr (ciśnienie bezwzględne), higrometr (wilgotność), kompas, wysokościomierz, prognozę pogody, 2) wszystkie powyższe funkcje + gps z mapą do ustalenia aktualnej pozycji Jeżeli ktoś zna coś co ma to wszystko, piszcie propozycje, dzięki!
 6. Nie mocnego a dokładnego, jeżeli faktycznie w tych też tak jak i w droższych czujnik by zakłamywał to nie ma sensu płacić więcej. Więc jakościowo może który lepszy - popływam w obydwu w jakimś jeziorze?
 7. No a z tych 2 co podałem na wstępie to który?
 8. No dużo chodzę i pływam, góry, rzeki, jeziora i te sprawy. Tak z ciekawości chciałem mieć podgląd w odczuwalną temperaturę wody czy otoczenia. Wiesz, teoretycznie mogę wyciągnąć zwykły termometr elektryczny za 10 zł ale trochę pewnie dziwnie by to wyglądało
 9. A ok, to wszystko wyjaśnione, w aukcji pisało że ma, więc to mnie zmyliło. Teraz najważniejsza sprawa - da się rozpoznać gdzie ten skmei i lad weather ma czujnik temperatury? Przejrzałem sporo casio i w każdym opinie, że czujnik jest od wewnątrz i przekłamuje sporo. Może niemiec lub chińczyk ma jakoś lepiej.
 10. Wiem, to już wyższa półka cenowa. Chodzi mi o te najtańsze jak ten SKMEI 1360. Czy ten GPS w nim coś pomoże czy tylko liczy on jakieś kroki itd.?
 11. Czyli zegarek poda mi współrzędne gdzie jestem i wtedy je sobie nanoszę na mapę papierową?
 12. A wtedy jak się przyda przy kompasie?
 13. Czyli powiedzmy nie przyda mi się w odnajdywaniu drogi na grzybach/lasach itd?
 14. A co daje ten GPS w takich zegarkach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.