Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cordi7

Użytkownik
 • Content Count

  5,311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,334 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

About cordi7

 • Birthday September 6

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  na zachodzie bez zmian
 • Hobby
  Zegarki :)

Recent Profile Visitors

1,283 profile views
 1. To nie ten model Ten z bazarku to NB1041-84 a my mówimy o NB1050-59
 2. https://www.brogle.de/frederique-constant/classics/classics-automatic-40mm/fc-303nn5b6/ https://www.brogle.de/junghans/meister/meister-handaufzug/027-3504.02/
 3. Wrodzony talent, co zrobić @MieszkoMieszko dobrze kojarzę, że ty ściągałeś ten model i masz / miałeś?
 4. To, czego szukasz to Citizen - choć model jest niedostępny w Polsce, trzeba ściągać z zagranicy: https://www.seiyajapan.com/collections/citizen?sort_by=price-ascending
 5. Nie ma co wejść mu nabijać. Oby historia zakończyła się happy endem.
 6. Fatalna historia. Przebrnąłem przez całość.
 7. 6r15 nie były regulowane w fabryce, coś mi mówi, że 6r35 też mogą nie być. Wtedy to loteria, trafiasz albo coś blisko 0 albo granicy deklarowanej dokładności. Tak jak koledzy pisali wyżej ta seria ma problem z izochronizmem. Lubią być nakręcone do oporu, dokładność mocno się zmienia w zależności od naciągu sprężyny. +30s na dobę to może być efekt namagnesowania, może warto zrobić demagnetyzację?
 8. Ja już mam 3 zegarki „na zakończenie kolekcji” i dwa kolejne w planach 😆 @Pawel88 strzelasz szeroko strasznie. Orient to nowoczesny nurek, Oris 65 to retro a Seiko z serii Presage to IMO żaden nurek Masz jakiś określony pomysł na to jaki ten zegarek ma być? Łatwiej będzie coś podpowiedzieć.
 9. Gratulacje świetnego zegarka, najsłabszy punkt jest ładnie ukryty - dla mnie to przezroczysty dekiel. Jak wrażenia na ręce?
 10. https://www.brogle.de/longines/dolcevita/automatik-28x44/l5.757.4.73.3/ https://www.brogle.de/longines/master/automatik-38_5mm/l2.628.4.78.3/
 11. Widziałem na żywo, niestety spieszyłem się i tylko przez szybę pooglądałem - bez mierzenia. Zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Według mnie, w tej cenie, mocny zawodnik. Osobiście bym wolał ~40 mm średnicy i milimetr czy mniej L2L ale ja lubię mniejsze zegarki.
 12. Jak ci sie nosi ten model? Widzialem ostatnio wersje z pomaranczowa tarcza - bardzo fajny wakacyjniak.
 13. 42 mm to garniturowiec przy nadgarstku 22 cm+ chyba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.