Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adrian1x

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Napisałem ogólnie. Aktualnie ogarniam copy, adsy, robie i obrabianim zdjęcia itp. Nie programuje. Co do sklepu to na razie myślę o jakimś saasie. Chodziło mi o to, że potrafilbym sam skonfigurować i ogarnąć taki sklep. Jasne, że to nie open source ale na początek wystarczy. Jesli chodzi o usługi to musiałbym celować w klienta, który zaczyna i nie stać go na agencję. Jeśli ktoś planuje rozbudowany sklep i ma zasoby gotówki to jasne, że nie skorzysta z mojej propozycji tylko wynajmie agencję, która dysponuje osobnym pracownikiem do każdego z wymienionych wyżej zagadnień.
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Odnośnie budowlanki to największy problem widzę w tym, że nie znam branży. Chyba, że macie na myśli developerkę, jednak tu kaliber inwestycji jest znacznie większy niż koszt stworzenia sklepu internetowego.
 3. Cześć. Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dodatkową działalnością. Posiadam spore doświadczenie w e-commerce (obsługa sklep "od zaplecza", sprzedaż internetowa, marketing itp). Jasne dla mnie jest to, że nie da się robić biznesu "na siłę" dlatego najpierw chcę znaleźć odpowiednią niszę. Rozważam dwie możliwość: 1. Sklep internetowy ale nie mam jeszcze odpowiedniego produktu. Posiadam umiejętności lecz brak mi pomysłu. (oczywiście odrzucam "typowe" branże, które są już mocno nasycone (typu moda, elektronika itd). 2. Usługi. Wykorzystanie swojej wiedzy i umiejętności w formie świadczenia usług online. Niestety tu konkurencja już jest spora i wciąż powstają nowe agencje, które z racji sowich zasięgów przejmują sporą część klientów. Na forum pewnie jest sporo osób prowadzących DG. Dlatego chciałem zapytać jakie narzędzia według was powinny wzbudzić moje zainteresowanie (np. google trends, fora internetowe, grupy, może coś innego?). Jeśli temat nie pasuje do tego forum to proszę o zignorowanie i skasowanie postu.
 4. Dzięki:) teraz muszę się zastanowić czy go zostawię i sprzedam mojego Ray 2. Pozdrawiam
 5. Promocja była od dziś rana i określona na 7 dni lub do wyczerpania zapasów. Info dodałem 5min po moim zakupie gdzie towary były jeszcze dostępne.
 6. Już po promocji. Kupiłem Kamasu czarnego z tej promocji za 692zł. Edit: na bransolecie. Kamasu z zieloną tarcza był jeszcze tańszy. Bambino v4 po poniżej 500 zł.
 7. Na Amazonie dobre ceny na Orienty ze sklepu kaktus. Nie kupowałem nic od nich ale na forum kilka pisało że sklep sprawdzony. https://www.amazon.pl/deal/7d26facd?ref=deals_deals_deals-grid_slot-15_73d1_dt_dcell_img_11_7d26facd
 8. Koledzy nie chce śmiecić i zakładać nowego tematu. Poleci ktoś słuchawki nauszne z mikrofonem za ok 200zł? Używane będą ok 2h w tyg do rozmów i powiedzmy że tyle samo do słuchania muzyki. Nie jestem audiofilem. Dziękuję
 9. Nie. Jeśli reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie to musisz im dostarczyć dokument potwierdzający wartość. Jesli np sprzedajesz nowy produkt to możesz dostarczyć fakturę zakupu lub sprzedaży z tym, że od faktury sprzedaży odejmuja 30% bo zakładają, że tyle jest Twojej marzy.
 10. Dobrze, że wypowiedziałeś się w tym wątku. Oby sprawa się szybko wyjaśniła.
 11. W DPD reklamację może złożyć nadawca, odbiorca, płatnik lub "inny". Dostępny jest w internecie formularz i za jego pomocą składamy reklamacje. Potem sprawa trafia do pracownika, który ogarnia resztę i prosi o ewentualne uzupełnienie. Chyba, że sprawa jest prosta to przesyła od razu decyzję.
 12. Podstawą reklamacji jest protokół spisany przy kurierze, jeśli odbierający nie sprawdził zawartości paczki przy kurierze to i nie ma protokołu to z reklamacji w dpd nic nie będzie. Teoretycznie można wypisać go do kilku dni po otrzymaniu przesyłki ale w tym przypadku to nic nie wniesie. Edit: czy na liście przewozowym była wskazana zawartość i ewentualnie wartość ubezpieczenia?
 13. Koledzy pytanie. Czeka mnie trasa z gór nad morze i zastanawiam się nad zabraniem rowerów. Posiadam belki typu areo i uchwyty thule 598 ale to byłby pierwszy dłuższy wyjazd z rowerami na dachu. Ogólnie zastanawiam się czy warto bo myślę, że komfortowa prędkość przelotowa to ok 110km/h więc wydłuży mi to czas ok 1-1.5h. Tak wiem, że w instrukcji producent dopuszcza 130km/h ale przez zapakowany samochód i rowery na dachu będę jechał wolniej szczególnie, że pod maską nie mam 300km. Czy ktoś podzieli się doświadczeniami? Czy polecacie sopot na rowerach? Trasy raczej widokowe bo mam 2 latka na foteliku za sobą. Z góry dziękuję za odp.
 14. Z przyciemniemieniem sprawa wyglada tak: - fabryczne ciemne szyby robione są metodą termiczna na całej powierzchni. Nie ma białych śladów - przyciemnianie folia niestety zostawia ślady ponieważ kropki są wypustkami i folia nie dolega do przestrzeni między nimi gdzie jest powietrze. Podobnie nie będzie dolega jeśli jest jakiś odprysk na szybie lub zostanie jakieś ziarenko kurzu pod folia. Ogólnie ja w poprzednim samochodzie przyciemniałem folia 3m metoda bezinwazyjna. Jeśli ktoś się zna na robocie to wyglada to estetycznie i nie musi do tego rozbierać pół samochodu. Sprawdź sobie firme RRcustoms na yt. Chyba mają już kilka punktów w PL.
 15. Witam. Czy ktoś poleci u kogo wymienić szkło, bezel oraz wkładkę w Orient Ray 2?zależy mi również na sprawdzeniu szczelności po zabiegu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.