Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Natan

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. A jeśli komuś znudził się jego black bay a chciałby DJ41 (blue) to zapraszam na priv:)
 2. Ja sie przymierzam do zakupu BB 41. Dam znac w której grupie będę po roku:-). Póki co widzę zalety a ignoruje wady.
 3. W PL nikt nie zapłaci . Nawet teraz niektórzy na gray maja u nas nowki sprzed 2 lat:-). A ile jest zapisanych w Kruku końcowych klientów na np normalnego Suba? 10%.? Reszta to handel . Suby pójdą w górę o podwyżkę dlatego ze osiągnęły max, te obecne
 4. Byłem 2 podejście pod nowego seamastera ...nie, jednak nie to, porządnie zrobiony, ale obły i duży .
 5. Podwyżka nic nie zmieni . 5% to korekta , kto ma kupić ten kupi. Za 2 lata nie będzie kolejek na podstawowe suby. Będzie sporo w obiegu wtórnym ceramiki i popyt na nowe oczywiscie. Poza tym SUB to podstawowy model , porządny sikor ale bez szału . Młodsze wchodzące pokolenie nie zapłaci 30 tys za tego typu tool watch .
 6. Czyli po pierwszych zachwytach fifty eight następuje stabilizacja opinii. Wydaje sie ze to będzie oferta uzupełniająca . Obecnie ceny 41mm sa na poziomie 11500 a fifty eight 13500. Wątpię aby starszy model spadł już niżej , raczej korekty nowego kiedy rynek sie nasyci . Natomiast niezależnie od wersji żadna chyba już nie pójdzie w górę Z cenami bazuje na średnich z butików niemieckich po rabatach z ulicy
 7. Panowie jake sa Wasze preferencje: regularny black bay 41mm który ma teraz świetne ceny czy tez GMT sporo droższy a moze fifty eight rownież pozycjonowany sporo drożej ?
 8. Ok teraz widzę . Świetny frez. Czyli GMT został nieco poprawiony , koperta wyglada na lepiej zdefiniowaną. Przynajmniej na żywo .
 9. Panowie czy Tudor GMT ma takie same wymiary koperty (grubość , lug to lug ) oraz kształt jak pozostałe black baye na inhouse ?
 10. Po wizytacji AD na Okęciu stwierdzam że maja znacznie lepsze ceny niz na mieście . Po negocjacjach . Oraz ciut lepsze zaopatrzenie . Np DJ 41 karbowmy niebieski otyster 29,8....
 11. A z innej bajki: czy lotniskowe bramki/ skanery mogą uszkadzać mechanizmy ? Magnesowwanie etc
 12. Panowie , kruk na Okęciu ma takie same ceny oraz modele jak na mieście ?
 13. Kolejna świetna kombinacja. Co by nie mówić black baye są królami fotek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.