Hej szukam prezentu dla dziewczyny i od jakiegoś czasu wpadły mi w oko pewien zegarek damski casio. Cenowo wypadają rewelacyjnie w stosunku do konkurencji a jakościowo też podobno mają wysoki poziom jak na tę cenę. Dużym plusem jest też trzyletnia gwarancja, którą można przedłużyć. Co sądzicie o damskich zegarkach tej marki? Warte zakupy, czy mogę się zawieść?
Szuka od jakiegoś czasu zegarka takiego sportowo codziennego i w tym przedziale cenowym najbardziej przypadły mi do gustu zegarki casio. Mam bardzo dobre skojarzenia z ta firmą i zastanawiam się nad kolekcja Edifice. Są bardzo solidnie wykonane jak na tak niską cenę, przede wszystkim bransoleta z pełnych ogniw zrobiła na mnie wrażenie. Gwarancja trwająca 3 lata, którą można jeszcze przedłużyć o kolejne 3 tez jest sporym atutem. Co sądzicie o tej marce
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.