Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

donika27

Użytkownik
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

donika27 last won the day on June 2 2015

donika27 had the most liked content!

Community Reputation

17 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Minęła godzina 19.00 więc pora zakończyć licytację Długopisu marki Cross trafi on do Kolegi Lawnowerman , który zaproponował największą kwotę 100 zł Zwycięscy Gratulujemy ! Jednocześnie ogłaszamy przerwę wakacyjną, wracamy 05.09.2021 około godziny 19.00 Dziękujemy wszystkim darczyńcom i wszystkim którzy odwiedzali ten temat i wspierali Krzysia - DZIĘKI OGROMNE Do zobaczenia we wrześniu Pozdrawiam w imieniu Romana, Przemka i swoim
 2. Dziś pod młotek idzie -Długopis srebrny marki Cross, wkład niebieski. Stan taki jak na zdjęciach Licytacja trwa tydzień i zakończy się 27 czerwca o 19, tradycyjnie zaczynamy od 1 zł.
 3. Minęła godzina 19:00, więc pora zakończyć licytację zegara Orient patelnia Zegar powędruje do kolegi Perpetuum Mobile, który zaoferował najwyższą kwotę 250 zł Zwycięzcy serdecznie gratuluję i dziękuję!
 4. Dziś pod młotek idzie - Orient patelnia- model znany wszystkim, podarowany przez naszego Kolegę z Forum ,który wspiera Krzysia. Zegarek był czyszczony , wymieniona szybka, oczywiście posiada ryski, ( w końcu zegarek jest z lat 70). Luma w zegarku działa (mam nadzieję, że jest to widoczne na zdjęciach). Licytacja trwa dwa tygodnie i zakończy się 20 czerwca o 19, tradycyjnie zaczynamy od 1 zł. Zapraszamy do licytacji !!!
 5. Minęła godzina 19:00, więc pora zakończyć licytację pióra kulkowego Montblanc. Pióro wędruje do mnie ☺️ , za kwotę 120 zł Za chwilę kolejna licytacja!!
 6. Dziś pod młotek idzie – używane pióro kulkowe Montblanc razem ze skórzanym etui podarowany przez naszą Koleżankę. Rysy widoczne na zdjęciach nie przeszkadzają w użytkowaniu. Pióro pisze w kolorze niebieskim rozmiar F Licytację zaczynamy od 1zł i trwa 2 tygodnie , czyli zakończenie 9 maja godz 19.00 Zapraszam do licytacji
 7. 100 zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 8. 50zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 9. Dziś pod młotek idzie – Glashutte z Automatycznym Mechanizmem Spezimatic , podarowany przez naszą Koleżankę. Całość mam nadzieję widoczna na zdjęciach. Widoczne rysy na szkiełku , pasek skórzany używany. Glashutte jest po serwisie . Licytację zaczynamy od 1zł i trwa 2 tygodnie , czyli zakończenie 25 kwietnia godz 19.00 Zapraszam do licytacji
 10. Dziś pod młotek idą trzy przedmioty: 1) Zegarek G. Gerlach ORP Dzik przekazany przez Naszego Kolegę z forum @Reborn - wygrał poprzednią licytację zegarka, ale przekazał go, aby dalej pomagał Krzysiowi Dane techniczne: średnica: 42 mm wysokość: 15 mm długość z adapterami: 55 mm koperta ze stali nierdzewnej 316L wodoszczelność 20 atm mechanizm automatyczny Sea Gull ST25 szkło szafirowe pasek skórzany, szerokość 22 mm, klamra stalowa pudełko drewniane Stan zegarka bardzo dobry, pasek troszkę niestety przetarty od klamry w miejscu zapięcia na poduszce. Pudełko jest, papiery gdzieś zaginęły. 2) Zegar Szachowy Jantar produkcja ZSRR. Zegar z lat 80-tych w bardzo dobrym stanie. Wszystkie funkcje działają prawidłowo. 3) Orient patelnia- model znany wszystkim, podarowany przez naszego Kolegę z Forum ,który wspiera Krzysia od lat i również pozostaje anonimowy Zegarek był czyszczony , wymieniona szybka, oczywiście posiada ryski, ( w końcu zegarek jest z lat 70). Luma w zegarku działa (mam nadzieję, że jest to widoczne na zdjęciach). Licytacje trwają dwa tygodnie i zakończą się 11 kwietnia o godz. 19. Każdy przedmiot licytujemy osobno. Zaczynamy standardowo od 1 zł. Zapraszamy!!!!
 11. 200 zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 12. Dziś pod młotek idzie pióro Waterman lata prawdopodobnie lata 90. Podarowane przez naszą Koleżankę. Pióro świetnie zachowane stalówka wykonana z 18 karatego złota – 750 , rozmiar F ( cienka). Do pióra dołączony jest konwerter (tłoczek, pompka) , więc wystarczy tylko atrament. Mam nadzieję, że wszystko jest widoczne na zdjęciach. Licytację zaczynamy standardowo od 1 zł i potrwa tydzień, zakończy się 28.03.2021 o godz 19. Zapraszamy do licytacji!!!!!
 13. 1700 zł Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.