Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WIKO73

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Zawsze mi się podobała, nie mogłem się oprzeć, moja "entry level" constellacja ;-), funkiel nówka, nieśmigana, oczywiście z chrono24. Czeka mnie jeszcze tylko dopasowanie bransolety, chyba ze 4 ogniwa do wyjęcia.
 2. Co prawda ostatnio kupiłem sobie constelacje od Omegi, ale na co dzień używam takie oto coś dziwnego ;-)
 3. Idealnie, centralnie ;-) Chociaż nie wiedziałem, że to ma jakieś znaczenie.
 4. Decyzja nie była łatwa, ale klamka zapadła i dzisiaj kurier dostarczył paczkę, prosto z Barcelony ;-). Zakup przez chrono24 od sprzedawcy prywatnego więc trochę stresu było, ale płatność była na konto powiernicze więc wszystko poszło sprawnie. Po trzech dniach zegarek w domu. Trudno uwierzyć, ale zegar w pełni ofoliowany, z kompletem papierów, żadnej ryski, wszystko fabryczne. Ogólnie jestem zadowolony, wielkość jak dla mnie idealna, bransoleta genialna, szczotkowana stal z elementami polerowanymi robi wrażenie ;-)
 5. Właśnie ten styl z lat 90 bardzo mnie kręci, dlatego kupiłem sobie constellation. A tak na marginesie mam 46 lat ;-).
 6. Ja głosuję na taga, dla mnie 3 wskazówki na tarczy to maksimum.
 7. Ok, jakiś mały unboxing na pewno będzie ;-)
 8. Panowie, dzięki za wszystkie rady i sugestie. Wybór nie był łatwy, ale jednak zdecydowałem się zakupić Omegę. Pewnie pojawią się głosy, że kawrc, że drogo, ale ogólna koncepcja tego zegarka zawsze bardzo mi się podobała i dlatego tak wybrałem. Klamka zapadła, kasa poszła ;-)
 9. Rzymskie cyfry też mi nie leżą, ale nakładane indeksy mieszane z cyframi arabskimi, niebieska tarcza, bransoleta, rozmiar 38,5 - jak dla mnie miodzio i chyba zacznę podążać w tym kierunku.
 10. Jest nad czym myśleć ;-), chociaż ten rabat to trzeba chyba indywidualnie negocjować, bo na stronie stoi 7400.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.